uzpildi savu Idôle aromāta pudelīti!

Idôle iemieso zīmola Lancôme būtību – pamanāmu auru un spēku, taču tajā pašā laikā arī maigumu un izsmalcinātību. Šīs ir vērtības, kas tik būtiskas jaunās paaudzes sievietei, kura vēlas gūt panākumus, taču tajā pašā laikā nezaudēt savu sievišķību. Idôle vārds sasaucas ar unikālu spēku – tas ir aicinājums ticēt sev, pārspēt sevi un virzīties pa jaunu – savu ceļu.

Zīmols Lancôme arī ar Idôle aromātu un tā galvenajām ziedu notīm uzsver savu apņemšanos mainīt smaržu industriju. Smaržu pasaulē, kas bieži tiek uztverta kā ļoti necaurspīdīga nozare, Lancôme liek uzsvaru uz ražošanas procesa caurredzamību un formulās izmantoto sastāvdaļu izsekojamību un godīgu ieguvi. Netiek pieļauti nekādi kompromisi starp aromātu kvalitāti un procesā izmantoto dabas resursu un ražošanas procesā iesaistīto cilvēku aizsardzību.

 

Nāc uz Stockmann un uzpildi savu Idôle aromāta pudelīti!

 

Idôle iemieso mūsdienu pasaules ideālus katrā tā ražošanas solī, sākot ar ziedu laukiem un beidzot ar ekosistēmu. Idôle ar savu klasisko tēlu sevi nostāda ārpus pārejošām modes tendencēm un trendiem. Aromāts ir pieejams vairākos atkārtoti uzpildāmos formātos, tā samazinot radīto ietekmi uz vidi.

Nāc uz u/v Stockmann kosmētikas nodaļu ar savu Lancome Idôle pudelīti un uzpildi savu iecienīto Idôle aromātu atkāroti!

LANCÔME Idôle Fauntain Recharge EdP 25 ml atkārtota uzpildīšana 38,90

LANCÔME Idôle Fauntain Recharge  EdP 50 ml atkārtota uzpildīšana 62,90

LANCÔME Idôle Fauntain Recharge  EdP 75 ml atkārtota uzpildīšana 72,90

 

 

LANCÔME Idôle EdP 25 ml 57,90

LANCÔME Idôle EdP 50 ml  92,90

LANCÔME Idôle EdP 75 ml  107,90