Uzņēmējas Santas Kolas skaistuma noslēpumi

Santa Kola

Uzņēmēja un producente

Seko jaunumiem, bet izvēlies prātīgi

Gan dekoratīvā, gan kopjošā kosmētika, ko lietoju, gadu laikā ir periodiski mainījusies. Es neesmu no tām sievietēm, kam patīk eksperimentēt un nepārtraukti izmēģināt kaut ko jaunu – ja kaut ko sev atbilstošu atrodu, tad attiecīgo produktu lietoju ilgstoši un mainu tikai tad, ja atrodu kaut ko labāku vietā.  Sociālos tīklos sekoju vairākiem grima māksliniekiem un skaistuma blogeriem, tādā veidā uzzinu par interesantākajiem jaunumiem, taču, lai pārliecinātos, ka izvēlētais zīmols, produkts vai tonis der tieši man, pirms tā iegādāšanās pārbaudu to uz savas ādas.

Mācoties no profesionāļiem

Agrāk, kad aktīvi strādāju kā modele un piedalījos skaistumkonkursos, arī starptautiskos, ar make-up eksperimentiem saskāros ikdienā. Līdz ar to šie eksperimenti man ir palīdzējuši nonākt pie secinājumiem par to, kas man patīk un piestāv – tādēļ šobrīd pārsvarā pieturos pie klasiska grima. Kad apmeklēju publiskus pasākumus reizēm izmantoju profesionālu grima mākslinieku pakalpojumus. Tas viennozīmīgi ir ērtāk, rezultāts ir labāks, daudz labāk izskatās fotogrāfijās un arī iekšēji dod lielāku pašpārliecinātības sajūtu. Taču reizēs, kad nav pietiekami daudz laika, lai ieplānotu vizīti pie grima profesionāļa, tieku galā pati – pateicoties agrāko skaistumkonkursu pieredzei, kad katru rītu bija jau jāizskatās perfekti un ar grimu bija jātiek galā pašai.

Iecienītākie produkti

Mans ikdienas grims rudenī ir ļoti vienkāršs – tonālais krēms – iecienītākie ir no Giorgio Armani klāsta, vieglas acu ēnas, acu laineris, Bobbi Brown skropstu tuša un šad tad MAC izgaismojošo pūderi. Ar šo tieku galā 10 minūšu laikā. Lūpas ikdienā nekrāsoju, izmantoju Kiehl’s lūpu balzamu. Vakarā grimam lietoju biezāku tonālo krēmu no Make Up Forever vai YSL, tumšākas acu ēnas, NYX pūderi, vaigu sārtumu, kā arī kādu košāku lūpu spīdumu vai lūpu krāsu. Priekšroku dodu klasiskam grimam.

Sievietei sevi jākopj

Pārāk uzkrītošs grims nav manā gaumē, it īpaši ikdienas gaitām – dekoratīvās kosmētikas lietošanai jābūt sabalansētai un gaumīgai. Taču sievietei ikdienā ir sevi jāsakopj un jālieto gan nepieciešamā kopjošā, gan arī dekoratīvā kosmētika. Katrai nepieciešamais minimums ir citādāks, veidojies no savas personīgās pieredzes, bet būtiskākais tā visa rezultātā ir, lai sieviete izskatās kopta un apkārtējiem pievilcīga. Tāpēc jau esam sievietes, lai izdaiļotu šo pasauli!