Uzmirdzi ar Armani Fluid Sheer

Gaidot pavasari Armani iepazīstina ar 6 jauniem mirdzošiem Armani Fluid Sheer izgaismojošā krēma toņiem, kas atsvaidzinās tavu ikdienas tēlu plaukstošā pavasara gaidās. Līdz ar Fluid Sheer jaunumiem, Armani ir izlaidis leģendārā Luminous Silk 18ml iepakojumu, kas padara šo godalgoto, īpaši vieglās tekstūras tonālo krēmu vēl iekārojamāku.

Armani Fluid Sheer

Izgaismojošs, caurspīdīgs šķidrais krēms, ko var izmantot zem, virs vai sajaukt ar jūsu tonālo krēmu, lai iegūtu valgu, no iekšpuses starojošu mirdzumu. Fluid Sheer izgaismojošais krēms rada starojošu mirdzumu. Fluid Sheer mirdzumu var pastiprināt, uzklājot vairākus slāņus, negūstot smagnēju sajūtu. Lietojiet zem Luminous Silk tonālā krēma, lai iegūtu smalku mirdzumu, sajauciet ar tonālo krēmu, lai starotu, un uzklājiet virs pamattoņa, lai izceltu vai konturētu seju.

Armani Fluid Sheer izgaismojošs krēms 18 ml 38,90

 

Armani Luminous Silk

Iegūstiet nevainojamas ādas mirdzumu ar Luminous Silk tonālo krēmu – vieglu, vairākās kārtās uzklājamu, vidēji pārklājošu tonālo krēmu ar mirdzuma efektu. Godalgotais šķidrais tonālais krēms, ko iesaka grima mākslinieki un ir iecienījušas slavenības, nesatur eļļu un ir izstrādāts, izmantojot Micro-Fil tehnoloģiju, kas ļauj radīt zema blīvuma produktu, kas apvienots ar augstas iedarbības pigmentiem ar bezsvara tekstūru. Luminous Silk ir viegli uzklājams tonālais krēms ar zīdainu tekstūru, kas koriģē, rada vienmērīgu efektu un piešķir jūsu ādai nevainojamu izskatu un tūlītēju starojumu. Tā mitrinošais fluīds sniedz iespēju to uzklāt vairākās kārtās, nodrošinot pilnīgu vai vidēju pārklājumu. KĀ LIETOT: uzklājiet to ar Maestro Signature Blender otiņu, lai iegūtu vienmērīgu, matētu efektu. Pievienojiet papildu kārtas, lai pielāgotu pārklājuma intensitāti. Sajauciet ar Fluid Sheer fluīdu, lai uzklāšanu padarītu ātru un piešķirtu ādai mirdzumu.

Armani Luminous Silk tonālais krēms 18 ml 38,90