UZBUR SAVU PASAKU ar MÁDARA

Izaicini pelēcību ar MÁDARA dekoratīvo kosmētiku!

MÁDARA Skin Equal Viegli mirdzošs tonālais krēms 30ml  33.00

MÁDARA ādas kopšanas ekspertu radīts, šis vieglas tekstūras minerālu tonālais krēms izlīdzina sejas toni un maskē visas nepilnības, respektējot ādas īpatnības un paužot tavas vērtības. Apvieno viegli mirdzošu tekstūru ar variējamu sedzamību, radot vienmērīgas, veselīgi starojošas ādas efektu, kas neizskatās māksloti vai pārspīlēti.

MÁDARA Uzacu pomāde 5 g 15.00 (20.00)

Šī dabīgā, sertificētā augstas precizitātes pomāde perfekti izceļ uzacis, piešķirot sejai vēlamo raksturu un izteiksmību. Ilgstoša noturība visas dienas garumā. Lieto, lai piešķirtu uzacīm izteiktāku formu vai pilnībā maini savu tēlu, spēlējoties ar dažādiem tēliem un raksturiem.

MÁDARA The Consealer Izgaismojošs korektors 4 ml 20.00

Nemanāma klātbūtne, acīmredzams efekts. Šis dabīgais, sertificētais korektors maskē tumšos lokus, apsārtumu un izsitumus. Viegli mirdzošs, dabisks un nemanāms pārklājums. Mitrinošā hialuronskābe un smalki koriģējošie minerāli nodrošina komfortu un ilgstošu noturību.

MÁDARA Glossy Venom Lūpu spīdums 4 ml 19.00         

Intensīva mitrināšana pilnīgām, mirdzošām lūpām un ilgstošai komforta sajūtai. Piešķir lūpām kārdinošu toni vai atstāj žilbinošu iespaidu ar caurspīdīgu, pārliecinošu vinila spīdumu.

MÁDARA Cosmic Drops Mirdzošs izgaismotājs 13,5 ml 25.00

Iemirdzies, cik spoži vēlies – šis dabīgais, sertificētais izgaismotājs piemērots lietošanai vienā vai vairākās kārtās, lai piešķirtu ādai gan vieglu, veselīgu starojumu, gan satriecoši žilbinošu izskatu. Ādas kopšanas ekspertu radīta, smalkā serumveida tekstūra apvieno gan kopjošo alveju un mitrinošo hialuronskābi, gan izmeklētus dabīgas izcelsmes minerālus.

MÁDARA Guilty Shades Acu un vaigu ēnas 4 ml 22.00

Daudzpusīgas acu un vaigu ēnas, kas tā vien vilina pārkāpt visas robežas un ļauties nepieradinātam radošumam. Lieto kā acu ēnas, vaigu sārtumu un/vai izgaismotāju. Atkarībā no izvēlētā toņa un tavām iecerēm uzklāj uz acu plakstiņiem, vaigu kauliem, lūpām, deniņiem – kur un kā vien uzdrīksties.