Too Cool For School

Too Cool For School ir māksliniecisks kosmētikas zīmols, kas fokusējas ne tikai uz kvalitāti, bet arī uz kreativitāti, kas atspoguļojas tā dizainā. Zīmola ideja un dizains radies Ņujorkā , tomēr pirmais mākslinieku veidotais iepakojums – Londonā. Mūsdienās Too Cool For School ir viens no pieprasītākajiem zīmoliem Dienvidkorejā. Zīmola mērķauditorija ir mūsdienīgs un māksliniecisks klients.

 

Too Cool For School lūpu balzams 13 g 17,90 

Želejveida lūpu balzams piešķir dabisku toni un nodrošina lūpām mitrināšanu.

 

Too Cool For School 24K zelta maska 25g 7,40 

24K dzeltenā un baltā zelta maska piešķir jūsu ādai vitalitāti un mirdzumu. barojošais ķirbja ekstrakts un dabiski iegūtie enzīmi atbrīvo no mirušajām ādas sūnām, lai jūsu āda būtu gluda un mīksta. Funkcionālā biocelulozes loksne ideāli piekļaujas sejai, lai aktīvās vielas ātrāk uzsūktos jūsu ādā.

 

Too Cool For School Egg Remedy Pack šampūns 200g 20,90

Šis īpaši uzlabotais Egg Remedy Pack šampūns atjauno un stiprina bojātus matus, padarot tos kondicionētus jau pēc vienas lietošanas reizes. Hipoalerģiskais šampūns, kas nesatur silikonus un sulfātus, mazina ādas stresu un padara matus mīkstus, mirdzošus un viegli ķemmējamus.

 

Too Cool For School Sejas putas 150g 18,90

Attīrošas un mitrinošas putas sejas mazgāšanai. Satur mikro enzīmu, kas noņem netīrumus un uzlabo ādas stāvokli.

 

Too Cool For School Serums 200ml 22,90

Īpaši mitrinoš serums. Seruma sastāva ir olu proteīna ūdens un šī sviests, kas veido spēcīgi mitrinošu slāni un optimālu ūdens-eļļas līdzsvaru ādā.

Meklējiet u/v Stockmann kosmētikas nodaļā!