Ted’s Sweet Treats un Ted’s Tonics

Ted’s Sweet Treats

Radīta, iedvesmojoties no Ted Baker modes kolekcijām, Ted’s Sweet Treats ir neatkārtojami gardu aromātu kolekcija, kas apvieno klasisku, maigu sievišķību ar modernu mērķtiecību. Tā ir paredzēta sievietēm, kuras dod priekšroku individualitātes piesātinātiem aromātiem ar valdzinošu un izsmalcinātu iespaidu.

Aromāti ir pieejami zīmolam raksturīgo toņu iepakojumos – miesaskrāsas, rozā un melnā –, izgreznotos ar rozā zelta akcentiem, kas ir visu Teda meiteņu atpazīšanās zīme. Katru pudelīti rotā īpašs akcents – apaļš, gravēts vāciņš ar kristālu, kuram par iedvesmu kalpojusi Ted Baker kolekcijas somiņu aizdare. Mia, Pollija un Ella kļūs par jūsu labākajām draudzenēm.

Sweet Treats kolekcija 40,- (100 ml), un 34,- (50ml) un 28,- (30ml).

Siržu lauzēja Polly

Iepazīstieties ar Polliju – nobriedušu, bet meitenīgu akcentu jebkuram vakaram. Attaisnojot biežo kavēšanos, Pollija vienmēr ierodas ar vērienu, izstarojot meitenīgu šarmu un savaldzinot ikvienu. Lai arī virsnotīs valda tādi augļi kā mandarīni, sarkanās ogas un persiki, viņas sirds pieder baltajam jasmīnam, sausserdim un peonijām. Ar negaidītu dzintara un vaniļas pavērsienu, ko papildina baltais muskuss, Pollija kļūst par klasisku bezcerīgi romantisko kaimiņu meiteni.

Apžēlojies, Mia!
Koķetā, stilīgā un izsmalcinātā Mia ar savu klātbūtni vien uzlabo apkārtējo gaisotni. Mias liegais rožu un frēziju ziedu aromāts burtiski izstaro sievišķīgu eleganci, ko papildina neatvairāma sirsnības, šarma un valdzinājuma kombinācija. Citronu, aveņu un upeņu virsnotis ar pavedinošām pačūlijas un zeltainā dzintara apakšnotīm nodrošinās, ka Miu tik viegli neaizmirsīsiet.

No pirmā Ellas skatiena
Neticami pašpārliecināta un apbrīnojami apķērīga, Ella teju vai mirdz. Ar vienu vienīgu pūtienu jūs būsiet Ellas reibinošā bergamota un upeņu kokteiļa varā, kuru tikai spēcīgāku padarīs apelsīnu ziedu, jasmīna un rožu sirds notis. Viņas valdzinošo aromātu noslēdz bagātīgas dzintara, pačūlijas, sandalkoka un vaniļas notis, radot patīkami siltu, sievišķīgu aromātu.

Ted’s Tonics – izraisiet pozitīvu reakciju

Apvienojot interesi par aromātu izgatavošanu ar pasaulē pieprasītākajiem elementiem, Ted’s Tonics vīriešu aromātu kolekcijā ietilpst Ag (sudrabs), Au (zelts) un Cu (varš).
Katrs no Tonics aromātiem ir pieejams divos dažādos tilpumos:

•  100 ml pudelītē ar stilīgu matēti melnu virsmu un metāliskiem akcentiem;
•  25 ml blašķītē vieglai pārvadāšanai ceļojumos.

Ted’s Tonics kolekcija 49,- (100 ml) un 38,- (25 ml).

Ag

Neatņemams aromāts vīrietim, kurš zina, kā pieteikt savu klātbūtni – Ag (sudrabs) atstāj ilgstošu iespaidu. Plūstoši pārejot no bergamota un vijolīšu lapu virsnotīm uz piesātinātām ādas un siltām ciedra koksnes sirds notīm, šis dramatiskais un neatkārtojamais aromāts iemieso izsmalcinātību.

Au

Vīrišķīgais Au (zelts) aromāts ir paredzēts nevainojami koptam modernam vīrietim, kurš uzskata, ka visa sāls ir detaļās. No bergamota un krustnagliņu virsnotīm šis aromāts ieslīgst reibinošās jasmīna sirds notīs un tālāk muskusa un vaniļas pamatnotīs. Šis izteikti uzmundrinošais aromāts būs izcils papildinājums jebkurai kolekcijai.

Cu

Dinamiskais un satriecošais Cu (varš) aromāts piestāvēs prasīgiem džentlmeņiem ar izsmalcinātu gaumi. Šis unikālais aromāts, kas ir vienlaikus maigs un pikants, piesaista uzmanību ar bagātīgu spirgtā greipfrūta un dūmakaino piparu maisījumu, kuram pretstatā ir pačūlijas pamatnotis.