Tava ideālā lūpukrāsa

Rudens tēlu noslēdz lūpukrāsa. Augstas kvalitātes lūpu produkti un akurāta bāze garantēs, ka sarkanā krāsa noturēsies uz lūpām līdz vakara beigām. Iepazīsti rudens lūpukrāsu jaunumus u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.

Septembrī visām Estée Lauder lūpukrāsām -20%. Atlaide ir spēkā uzrādot Pastāvīgā Klienta karti. Atlaides nesummējas.  

 

 

Giorgio Armani Lip Power lūpukrāsa 39,-

Giorgio Armani Lip Power zīdaini maigajā lūpukrāsā apvienojas noturība un sajūtu komforts- īpašības, kas parasti izslēdz viena otru. Tās radīšanā izmantota unikālas eļļas un koncentrēti pigmenti , tādejādi iegūstot ilgnoturīgu lūpukrāsu ar vieglu tekstūru, izteiksmīgu toni un komforta sajūtu visas dienas garumā.

 

Giorgio Armani Smooth Silk lūpu zīmulis 28,90

Giorgio Armani Smooth Silk lūpu zīmulim piemīt lieliska zīdaina tekstūra, kas ir ērti uzklājama un vienlaikus ļoti noturīga.

 

Rouge Dior Forever Liquid šķidrā lūpu krāsa, dažādi toņi 42,80

Rouge Dior Forever Liquid – pirmā Dior šķidrā matēta lūpu krāsa ar izteiktiem krāsu pigmentiem, kas neatstāj nospiedumus. Jaunā lūpu krāsa ir noturīga, nesaveļas un neatstāj nospiedumus. Rouge Dior Forever Liquid lūpu krāsa nodrošina 12 stundu noturību un izteiktu komforta sajūtu.

MAC Tempting Fate lūpukrāsa 24,-

MAC lūpu krāsa ir ikonsiks grima produkts, kas padarīja MAC zīmolu atpazīstamu visā pasaulē. Jaunā rudens kolekcija Tempting Fate piedāvā 6 jaunus MAC lūpukrāsu toņus, ietērptus brīnišķīgos mākslas darbu cienīgos iepakojumos.  

Lancôme L`Absolu Rouge Ruby Cream lūpu krāsa 38,90

Lancôme L`Absolu Rouge Ruby Cream lūpukrāsai piemīt izteikts pigments un ilga noturība, vienlaikus nodrošinot absolūtu komforta sajūtu. Lūpurkāsas izsmalcinātais dizains padara to par lielisku dāvanu.

 

Estée Lauder  Pure Color Desire Exess lūpukrāsa 35,12 (43,90)

Šai lūpu krāsai piemīt izteikts krāsas pigments, kas nodrošina 8h noturību, vienlaikus nesausinot lūpas. Pure color Exess lūpukrāsa pieejama ar diviem dažādiem nobeiguma efektiem – maiga satīna un pērļu mirdzuma efektu. Kuru izvelēsies tu?

Estée Lauder  Pure Color Iluminating Shine Pure Color Envy lūpukrāsa #Royalty 27,92 (34,90)

Lūpukrsa izteiktai krāsai un mirdzumam. Lūpukrāsas kopjošā formula nodrošina ilgstošu mitrināšanu un komforta sajūtu. Lūpukrāsas aplikātors veidots tā, lai tā būt īpaši viegli uzklājama.

 

Estée Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting lūpukrāsa #MAIA 27,92 (34,90)

Lūpukrāsa ar matētu nobeiguma efektu – spilgtam, oriģinālam tēlam. Lūpkrāsai piemīt maiga tekstūra un mitrinoša formula, kas nodrošina lūpu ādas mitrināšanu un nesausina tās. Matēts efekts un komfortabla sajūta 8h garumā.

Estée Lauder  Pure Color Envy sķidrā lūpukrāsa #Rebellious Rose 27,92 (34,90)

Pure Color envy ir produkts, kas iemieso lūpu krāsas noturību un piesātināto krāsas pigmentu, vienlaikus nodrošinot īpaši vieglu uzklāšanu un izteiktu komforta sajūtu. Šķidrā lūpu krāsa pieejama ar 3 dažādiem nobeiguma efektiem – matētu, mirdzošu, un metālisku efektu.