Svini savus mežonīgākos sapņus ar YVES SAINT LAURENT Ziemassvētku kolekciju

Brīva gara sievietei, kas alkst atklāt savu mežonīgo skaistumu. Parādi attieksmi- ģērbies mežonīgi, esi mežonīga, svini mežonīgi. Esi “party animal”. 2020. gada kolekcijas pamatā ir leoparda raksts uz kontrastējoša fona mežonīgam un reizē svinīgam rezultātam.

Atklāj īpašā kolekcijas dizainā sekojošus produktus:
4 populāru toņu Rouge Pur Couture lūpu krāsas;
4 populāru toņu Rouge Volupte Shine lūpu krāsas;
2 populārāko toņu Touche Eclat izgaismojošos korektorus;
Color Clutch sejas un acu ēnu paleti ar īpaši pigmentētām krāsām, ko veido no matēta līdz perlamutra, satīna un metāla toņu kombinācijas;
Encre De Peau mini tonālo krēmu cushion formā.

Rouge Pur couture lūpu krāsa 37,90
Rouge Volupte Shine lūpu krāsa 37,90
Touch Eclat izgaismotājs 42,00
Color Clutch 100,00
Encre De Peau 47,90

Tāpat atklāj arī aromātus īpašos 2020. gada Ziemassvetku kolekcijas dizainos, pieejamus ierobežotā daudzumā.

BLACK OPIUM BABY CAT COLLECTOR EDP, 50 ml 92,90

Black Opium sniedz adrenalīnu izdzīvot dzīvi intensīvi. Brīva un pašpārliecināta, Black Opium sieviete iemieso Yves Saint Laurent jauno garu. Viņa ir valdzinoši sievišķīga un vienmēr meklē jaunus piedzīvojumus, nekas viņu neapturēs. Elektrizējošās melnās kafijas enerģijas un sievišķīgo balto ziedu mijiedarbība. Vibrējošs, juteklisks un atkarību izraisošs kontrasts starp gaismu un tumsu. Black Opium ir neatvairāms gardēžu aromāts glam rock stilā, kas pilns noslēpumu un enerģijas:  kafijas notis adrenalīnam; baltie ziedi, lai uzreiz savaldzinātu; vaniļa saldumam un jutekliskumam. Tas viss savienojoties ar baltā muskusa siltajiem apakštoņiem.

LIBRE XMAS COLLECTOR EDP, 50 ml 89,90

Aromāts mūsdienīgai sievietei: spēcīgai, autentiskai un brīvai. Lielisks ziedu parfimērijas ūdens: Marokas apelsīnu ziedu dedzinošais jutekliskums, kas savijies kopā ar Francijas lavandas drosmīgo aromātu. Dedzinošu jutekliskumu aromātam piešķir jutekliskie apelsīnu ziedi un vēsā lavanda. Aromāts uzdzirkstī ar starojošo neroli un sulīgo mandarīnu. Vēl karstāku to dara kvēlojošā vaniļa un mirdzošais dzintars. Tāpat kā jebkurš lielisks dizaina priekšmets, arī šī aromāta samtainā struktūra ir veidota uz kontrastu pamata. Starp seksīgo un stilīgo. Tipiski vīrišķīga struktūra un īpaši sievišķīga būtība.

MON PARIS XMAS COLLECTOR EDP, 50 ml 92,90

Mon Paris ir kā galvu reibinoša mīlestība. Yves Saint Laurent ikoniskais ziedu- augļu- šipra aromāts, kas aicina sievietes pazaudēt galvu Parīzē. Starp kaislību un brīvību, pārdrošību un sievišķību, aromātā savijas smalkākā muskusa jutekliskums ar hipnotizējošu velnābola akordu un izteiksmīgās pačūlijas intensitāti. Yves Saint Laurent sievietes modernās pievilcības un edge couture stila iedvesmots, flakona melnais lavallière atklāj daudzšķautņainu eleganci. MON PARIS- aromāts mīlētājiem, kuri dzīvo neprātīgi un mīl aizrautīgi.

LAI ATKLĀTU KOLEKCIJU DETALIZĒTĀK, PIEVIENOJIES LIVE SESIJAI STOCKMANN IG KONTĀ AR YSL MAKE UP MĀKSLINIECI KARĪNU LIPIČU 14/10/2020 PLKST. 15:00!