Svētki ar Clarins

Atklājiet Clarins zīmola jaunumus, kas būs risinājums daudzām ādas kopšanas vajadzībām ziemā, kā arī lieliska dāvana svētku sezonā. Atrodiet perfektu dāvanu no Clarins, baudiet un sniedziet luksus sajūtas ar nelielām, greznām dāvanām no Clarins.

 

Clarins Double Serum atjaunojošs serums

Clarins Double Serum atjaunojošs serums, kura sastāvā ietilpst 20 augu ekstrakti – atjaunojot veselīgas ādas funkcijas. Inovatīva divkārša formula (hydric + Lipidic system) piešķir pamanāmu jauneklīgu izskatu, nodrošinot brīnišķīgu rezultātu. Sejas āda kļūst elastīgāka, izlīdzinās grumbiņas, atjauno ādas toni un mirdzumu, sašaurinās poras.

Clarins Double Serum 30 ml 89,90 50 ml 120,-

 

CLARINS Total Eye Lift izlīdzinošs koncentrāts ādai ap acīm

Clarins Total Eye Lift – jauns, neatkārtojams serums, kas palīdz atgūt skaistu acu starojumu 60 sekundēs! Radīts visu vecumu sievietēm – novērš pietūkumu, tumšos lokus, krunciņas, grumbas un tvirtuma zudumu. Clarins laboratorijas izcilie dabīgo aktīvo vielu un augu ekstraktu eksperti piedāvā izcilu sastāvu delikātajai ādai ap acīm. Šis neaizstājamais serums liks acu zonai skaisti starot. Piemērots jutīgām acīm un kontaktlēcu lietotājām.

• Savelkošs efekts
• Izlīdzina krunciņas, grumbas un “vārnu kājiņas”
• Atjauno tvirtumu ādai ap acīm
• Acis kļūst mirdzošas, un skropstas – skaistākas

Total Eye lift serums 15 ml 75,90

 

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil lūpu eļļa

Lūpu kopšana un grims vienā produktā. Pirmā Instant Light Lip Comfort Oil lūpu eļļa tika izveidota 2015. gadā siltā medus tonī, un radīja iemeslu radīt vēl vairāk toņus. Katram tonim ir sava auga garša un smarža. Clarins 60. gadu ilgas zināšanas apkopotas šajā eļļā, lai Jūs varētu palutināt savas lūpas piešķirot tām neticamu mirdzumu un atjaunot lūpu skaistumu. Sastāvā ir barojošas, nomierinošas un mitrinošas augu eļļas: jojobas un lazdu riekstu eļļas. Inovatīvā formula baro un mitrina lūpas. Nav lipīgs. Ļoti viegli uzklāt ar sūkļveida aplikatoru.

Clarins instant Light Lip Comfort Lūpu eļļa 23,90

 

CLARINS DĀVANU KOMPLEKTI

Clarins Hydra-Essentiel Dāvanu komplekts 59,90
Clarins Multi-Active Dāvanu komplekts 69,90
Clarings Extra-Firming Dāvanu komplekts 87,90

Clarins  Double Derum & Multi – Active Dāvanu komplekts 90,90
Clarins  Double Serum Extra Firming Collection Dāvanu komplekts 90,90
Clarins Nutri Lumiere Dāvanu komplekts 130, –

Clarins Men Hydration Essentiels Dāvanu komplekts 75,90
Clarins My Clarins Favourites  Dāvanu komplekts 45,90
Clarins Expert Firming Essentiels Dāvanu komplekts 65,90