Stenders jubilejas loterija

Atzīmējot STENDERS 20 gadu jubileju, piedalies loterijā un laimē produktus 50€ vai 100€ vērtībā! Iegādājies vannas bumbu “Dzīve ir svētki”, atrodi tajā apslēptas monētas 50€ un 100€ vērtībā un apmaini tās pret STENDERS produktiem! Loterijas periods : 13.09.2021. – 13.10.2021.
Loterijas atļaujas numurs : 6988
Vairāk par loterijas noteikumiem lasi šeit>

STENDERS jubilejas vannas bumba – “Dzīve ir svētki”

Tā ir vannas bumba, kuras izskats un aromāts stāsta par ziemeļu augu maģisko spēku un skaistumu. Par dabas procesu ritumu. Par to, ka ziemeļos neatkarīgi no tā, cik barga bijusi ziema, pavasarī uzplauks lapas un uzziedēs puķes, atgādinot, ka dzīvesprieks ir kas netverams un ka visa dzīve gluži vienkārši ir jāsvin.

Ja vannas bumbas aromāts būtu jāraksturo vienā frāzē, tā būtu – Ziemeļu pļavu puķes. Turklāt šī burbuļbumba ir baudījums visām maņām – ieliekot to ūdenī, tevi apņems reibinošs ziedu aromāts, ūdens iekrāsosies uzmundrinošā tonī, āda tiks mitrināta, pabarota un līdzsvarota.

Kā jau visas Stenders vannas bumbas, arī “Dzīve ir svētki” ir darināta ar rokām un radīta, lai ikdienišķu vannošanos pārvērstu izsapņotā atpūtas baudījumā. Lūk, dažas no galvenajām sastāvdaļām:

Kumelītes ekstrakts – medicīnā un ādas kopšanā plaši izmantots efektīvs pretiekaisuma līdzeklis, kas nomierina un sabalansē ādu.
Olīveļļa – bagāta vitamīniem un dziļi mitrina ādu.
Granātābolu ekstrakts – sastāvā esošie antioksidanti, fitonutrienti, minerāli, taukskābes un vitamīni padara ādu tvirtu un veicina skaistai ādai tik ļoti svarīgā kolagēna ražošanos.
Alvejas želeja – nomierina, atvēsina un mitrina ādu.
Vīnogu kauliņu eļļa- Vieglas formulas eļļa, kas ātri uzsūcas ādā un padara to maigu, elastīgu un mitrinātu.

Stendrs Burbuļbumba “Dzīve ir svētki” 7,95