SKAISTUMS TAGAD

Skaistuma Dienas turpinās līdz 20.11!

Aicinām jūs baudīt Skaistuma Dienu atmosfēru un izmantot Skaistuma Dienu kuponu līdz pat 20.11.! Jūsu ērtībai, radot drošu un apstākļiem atbilstošu iepirkšanās vidi,  vēl līdz pat 20.11. – labāko kosmētikas zīmolu jaunās kolekcijas, profesionālas konsultācijas, vērtīgas dāvanas pie pirkumiem, jauni, lieliski piedāvājumi Pastāvīgajiem Klientiem un svētku atmosfēra. Izbaudiet izsmalcinātu greznību krāšņās rudens noskaņās! Palutiniet sevi ar kvalitatīvu serumu sejas ādai, kas aizsargā pret ārējās vides kaitīgo ietekmi, un bagātiniet savu ikdienu ar piesātinātām krāsu paletēm!

Skaistuma Dienu laikā turpiniet izmantot īpaši daudz piedāvājumu Pastāvīgajiem Klientiem kosmētikas nodaļā, kā arī 20% atlaidi vienam pirkumam pēc savas izvēles līdz pat 20.11!

Visus piedāvājumus iespējams pasūtīt no veikala uz mājām!

Raksti uz klientuinfo@stockmann.com, WhatsApp +371 25430430 vai zvanot +371 67071222 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar Jūsu izvelēto piegādes veidu. Preces iespējams saņemt izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus, norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas vai preces saņemšanas brīdī.

Pakalpojuma saņemšanas noteikumi un preču pasūtīšanas izņēmumi šeit>>