Siltām dienām un karstām naktīm

Šī vasara rit gluži kā Lanas del Ray dziesmas vārdos “Hot summer nights, mid-July when you and I were forever wild…” Un patiesi – jūlijs ir svētku mēnesis. Dzīves svētku mēnesis, kad svinēt gribas ik dienu un ik nakti, atļauties vairāk visa tā, kas sirdij labpatīk un ļaut vaļu atkusušajam piedzīvojumu garam. Ziedošs košums, svilstošas deju grīdas un patiesas laimes plaukums, kad ikviena no mums, gluži kā saule, vēlas būt augstākajā zenītā un baudīt visu, ko sniedz vasaras brīvības un labsajūtas svinības.

Ar vasaras kosmētikas maciņa must have dalās jurista palīgs, skaistuma entuziaste, Patrīcija Vavilova @lovavavilova

No biroja līdz vakara vīna glāzei terasē, romantiskām vakariņām pilsētā vai piektdienas saulrietam deju ritmos bieži vien šķir tikai īstā sarkanā lūpu krāsa – pat klasiskākā baltā blūze un melnās bikses zaudē ieturēto garlaicību, ja tiek papildinātas ar īstajām augstpapēžu kurpēm un Lancome liktenīgo lūpu toni – Mana mīlētākā ir krēmīgi maigā Lancôme L’Absolu Rouge ar intensīvu toni un noturīgu pigmentu.

Lancôme L’Absolu Rouge lūpu krāsa 37,-

Neierāmēt un ļaut vaļu, izceļot dabīgo daili – notici, tas piestāv ne tikai jūras viļņiem, bet arī dabīgai un vasarīgai uzacu formai! Uzacu veidošanas gēls – ātrs un viegls risinājums elegantam un koptam koptēlam. Jau ilgstoši viens no iecienītākajiem produktiem ir zīmola Sisley Phyto-Sourcils Fix uzacu želeja un fiksators, kas pieejams gan caurspīdīgā, gan brūnā tonī. Uzacis nezaudēs savu maigumu un elastību, turklāt produkta vieglā tekstūra ar pasifloras augļu ekstraktu un pantenolu sniegs zīdaini atvēsinošu efektu.

Sisley Phyto-Sourcils Fix uzacu želeja un fiksators 53,-

Viegls plīvurs, kas patiesi efektīvi paildzina grima noturību un kontrolē pārlieku sejas spīdumu, ir MAC Prep+Prime MAttiyfing mist– grima fiksējošais sprejs. Vien pēc pāris atvēsinošiem pūtieniem grims pat pēc vairākām stundām pilsētas tveicē izskatās kā tikko uzklāts, kontrolējot sebuma izdalīšanos, samazinot nevēlamo atspīdumu un nodrošinot, ka grims neizsmērējas, nekūst un neizbalo.

MAC Prep+Prime MAttiyfing grima fiksators 24,90

Par vairāk ķiršsārtu lūpu skūpstiem, dzirkstošiem smiekliem un sapņainas smaržas apvītiem soļiem tropiski siltās nakts stundās –lolot dzīvi kā skaistāko dāvanu, baudīt kā saldāko dobes zemeņogu…

Esi sava skaistākā jūlija stāsta mūza!