Shiseido Vital Perfection

Shiseido iepazīstina ar 3 jauniem Vital Perfection līnijas produktiem -Vital Perfection Liftinga Serumu, Vital Perfection pretgrumbu/pretpigmentācijas līdzekli un Liftinga sejas masku. Līdzekļu sastāvā esošais retinols un ReNeura Technology++™ kas atmodina ādas iekšējos sensoros signālus, uzlabo aktīvo ingredientu iedarbību un nodrošina stabilu un ātru iedarbības efektu.

 

Shiseido Vital Perfection pretgrumbu/pretpigmentācijas līdzeklis 20ml 107,-

Ļoti efektīvais intensīvas iedarbības līdzeklis WrinkleSpot Treatment ir novatoriska krēma formula, kas izstrādāta, lai mazinātu ar vecumu saistītu problēmu rašanos, piemēram, dziļu grumbu, tumšo plankumu un stingruma zudumu un risinātu tās, izmantojot atbilstošas sastāvdaļas un tehnoloģijas.

  • Tīrs retinols palīdz mazināt krunciņas.
  • 4MSK, SHISEIDO-radītais balinošais ingredients, mazina vecuma pigmentācijas un palīdz iegūt vienmērīgu sejas toni.
  • ReNeura Technology++™ palīdz stiprināt ādas iekšējos sensoros signālus, kas līdz ar vecumu pavājinās, un vienlaikus pastiprina un paātrina iedarbību, kas vērsta pret novecošanas pazīmēm.

Lietošana: Uzklāt no rītiem un vakaros kā pēdējo ādas kopšanas soli, maigi iemasējot problēmzonās. Lietojot no rīta, vēlams pēc tam uzklāt produktu ar saules aizsardzības faktoru, lai nodrošinātu Retinola stabilitāti.

 

Shiseido Vital Perfection liftinga serums 40ml 145,-

Efektīvs pretnovecošanas serums sejas un kakla ādai, kas nostiprina sejas kontūru, novēršot dubultzoda rašanos. Samazina grumbas un piepaceļ ādu, padarot to jūtami tvirtāku. Pateicoties ekskluzīvajai 4MSK sastāvdaļai, dzidrina ādu un novērš pigmentāciju. Sastāvā tīrs Retinols, kā arī ReNeura Technology++™, kas atmodina ādas iekšējos sensoros signālus, uzlabojot aktīvo ingredientu iedarbību, nodrošinot stabilu un ātru efektu.

Lietošana: Uzklāt no rītiem un vakaros pēc ādas attīrīšanas un pirms regulārā krēma. Lietojot no rīta, vēlams pēc tam uzklāt produktu ar saules aizsardzības faktoru, lai nodrošinātu Retinola stabilitāti.

 

Shiseido Vital Perfection liftinga maska 6gb 119,- 

Īpaši efektīva V formas sejas maska, kas nodrošina tūlītēju ādas nostiprinošu un paceļošu efektu. Novērš dubultzoda veidošanos un nostiprina sejas kontūru – starojošam un jaunavīgākam izskatam. Palīdz nodrošināt gaišu, vienmērīgu sejas toni, mazinot pigmentāciju un ādas blāvumu. Sastāvā tīrs Retinols, ekskluzīvā dzidrinošā sastāvdaļa 4MSK, kā arī ReNeura Technology++™, kas atmodina ādas iekšējos sensoros signālus, uzlabojot aktīvo ingredientu iedarbību, nodrošinot stabilu un ātru efektu.

Divdaļīgajai ātras iedarbības LiftDefine Radiance sejas maskai izmantota SHISEIDO patentēta maskas forma, kas īpaši veidota optimāla rezultāta iegūšanai un komfortam.

  • Ar serumu piesātinātā pilnā sejas maska:
    Trīs mazi iegriezumi maskā acs iekšējā stūrī palīdz maskai labāk piekļauties un pilnībā nosegt nepieciešamo acu zonu.  Izgriezums ap deguna zonu palīdz maskai gludi piekļauties ādai.
  • Žokļa zonas liftinga maska:
    Izgatavota no elastīga kompresijas materiāla, maska cieši piekļaujas sejai un stingri savelk žokļa līniju. Tā kā maska ir paredzēta, lai nosegtu un savilktu visu sejas apakšējo zonu, tajā ir iegriezumi ausīm, kas ļauj tai cieši piekļauties ādai attiecīgajā zonā.

Iegādājoties Shiseido produktus 105,- EUR vērtībā, dāvanā kosmētikas somiņa ar 4 produktu miniatūrām.