Shiseido ULTIMUNE jaunums

Ar savu novatorisko koncepciju stiprināt ādas aizsargspējas, lai izceltu skaistumu no iekšpuses, ULTIMUNE jau ir saņēmis 200 skaistuma balvas. Šodien ULTIMUNE atklāj vēl spēcīgāku formulu, ko papildina The LifebloodTM.

Balstoties uz vairāk nekā 25 gadu pētījumiem, tā ImuGenerationRED TechnologyTM ar LifebloodTM tagad savieno ādas iekšējo aizsardzības spēku ar vitālo asinsrites pulsu, lai palīdzētu ādai iegūt savu ideālo stāvokli.

ImuGenerationREDTM TEHNOLOĢIJA

Dubulta pretnovecošanās tehnoloģija

1. Pastiprināta ādas iekšējā aizsargspēja.

Paliekot uzticīgam savām saknēm, pateicoties spēcīgajām augu valsts sastāvdaļām, ULTIMUNE formula uzlabo ādas pašaizsardzības spēju pat stresa apstākļos. Bagātināts ar fermentētu Roselle ekstraktu, ImuGenerationRED TechnologyTM tagad iedarbojas uz diviem galvenajiem šūnu veidiem, kas iesaistīti ādas pašaizsardzības sistēmā, lai vērstos pret ārējiem un iekšējiem faktoriem, kas ietekmē ādas veselību un paātrina tās novecošanos.

2.Uzlabota ādas vitālā plūsma

Lifeblood ™ atklāja, ka pastāvīga un veselīga asins cirkulācija tuvina ādu savam ideālajam stāvoklim. Jaunā ImuGenerationRED TechnologyTM, kura sastāvā ietilpst sirdslapu hotūnijas ekstrakts (botāniskais nosaukums Houttuynia cordata), stiprina vitāli svarīgo asinsvadu tīklu, lai pastāvīgi veicinātu nepieciešamo barības vielu un aizsardzības šūnu piegādi visa ādā, uzturot tās jaunību un skaistumu.

SHISEIDO ULTIMUNE Power Infusing koncentrāts 30ml 129,-

 

IEDARBĪGA FORMULA ar klīniski apstiprinātu efektivitāti

Klīniskie testi apstiprināja, ka ULTIMUNE nodrošina izteikti mitrinošu un atjaunojošu efektu. Pētījumi ir parādījuši, ka ievērojami uzlabojas arī ādas mirdzums, gludums un elastība – īpašības, kuras Shiseido ir identificējis kā veselīgas starojošas ādas pamatu, kā arī vizuāli samazināja krunciņas.

97% Mana āda ir mirdzoša*
100% Mana āda ir elastīga*
97% Mana āda izskatās skaistāka*

*Patērētāju tests – 32 brīvprātīgajiem – novērtējums % pēc 4 nedēļu lietošanas