Jūs mirdzat ar spilgtākajiem sezonas make-up trendiem

Aicinām iepazīt dažus no spilgtākajām šīs sezonas make-up tendencēm. Uzbur svaigu, mirdzošu ādu, īpaši mirdzošas lūpas un izteiksmīgu sārtumu vaigos.

Zilais skatiens

Iespaidīgs efekts, kas iegūstams tikai ar vienu produktu – labs iemesls izmēģināt košu acu zīmuli. Tu vari uzvilkt līniju tikai uz augšējā plakstiņa. Drosmīgākās var apvilkt ar košo zīmuli visu acu līniju. Vispirms iezīmē vēlamo līnijas formu ar baltu acu zīmuli un tad uzklāj košo acu ēnu toni uz tās. Izmanto, piemēram, MAC acu ēnas Triennal Wave!

YSL acu zīmulis 27,90
Estée Lauder Sumptous Rebel Lenght + Lift skropstu tuša 36,-
MAC Triennal Wave acu ēnas 22,-

Pirmais saules pieskāriens

Zinot, ka sauļošanās nav ieteicama, piedāvājam lielisku alternatīvu! Iedegušas ādas efektu var iegūt ar make-up palīdzību. Ar pirkstu galiem uzliec bronzējošo līdzekli, piemēram, CHANEL Baume Essentiel Highlighter tonī Golden Light uz tām sejas zonām, ko dabiski skar saule, – uz deguna, pieres un vaigiem! Skaists iedegums bez lieka stresa ādai.

Sensai mirtinošs mirdzuma krēms pēc sauļošanās 99,90
CHANEL Baume essential balzams mirdzumam 45,90
Guerlain Terracotta pūderis 52,90

Stikla lūpas

Visspilgtākā pavasara make-up tendence. Stikla lūpu efekts ir iegūstams, uzklājot matētu MAC lūpukrāsu tonī Diva, kas pēc tam pārklāts ar caurspīdīgu lūpu spīdumu. Izmēģini, piemēram, Dior Addict Lip Glow lūpu eļļu. Ja vēlies izmantot vienu produktu, izmēģiniet Clarins leģendāro Natural Lip Perfector lūpu spīdumu, kas padara lūpu toni īpaši intensīvu.

Dior Addict Lip Glow lūpu eļļa 37,90
MAC Matte lūpu krāsa 20,-
Clarins natural Lip Perfector lūpu spīdums 20,-

Sārtums vaigos

Vai zini, kurš make-up produkts ir īpaši populārs šajā sezonā? Krēmveida vaigu sārtums. Izvēlies sev piemērotāko toni un ar pirkstu galiem viegli uzklāj to uz vaigiem. Krēmveida vaigu sārtumu var izmantot arī kā acu ēnas vai lūpukrāsu. Izmēģini Bobbi Brown Pot Rouge lūpām un vaigiem!

Giorgio Armani Neo Nude A-Blush vaigu sārtums 42,-
Bobbi Brown Pot Rouge Lūpu un vaigu sārtums 34,-
Dior Diorskin Nude Luminizer Coral vibes izgaismotājs 47,90