SAVIĻŅO SAVĒJOS – OCEAN LOVE

Madara Ocean Love sērija – ādai un videi draudzīgas svētku dāvanas īpašā svētku iepakojumā, kas svin jūras un okeāna skaistumu, iedvesmojot labām pārmaiņām.

Ocean Love mitrinošs roku krēms, 75ml  7,90
Šis mitrinošais roku krēms satur barojošos šī un kakao sviestus, kā arī dzērvenes, cidonijas un kumelītes ekstraktus, kam piemīt antibakteriālas un nomierinošas īpašības. Iepakojums ražots no 55% pārstrādāta materiāla – šī tūbiņa iepriekšējā dzīvē visdrīzāk bijusi limonādes pudele.

Ocean Love mitrinošas ziepes, 250ml  8,90
Ziepes ar maigo jasmīna un vīgriezes aromātu uzburs svētku mieru un prieku. Maigi attīra ādu, padarot to maigu un gludu. Ziepju iepakojums ražots no otrreizēji pārstrādātas plastmasas. 100% pārstrādājams.

Ocean Love attīrošas putas, 100ml 9,90
Bagātinātas ar rožūdeni un ziemeļu pelašķa ekstraktu, attīrošās putas maigi atbrīvo seju no netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas, nesausinot ādu. Piemērotas visiem ādas tipiem. Nekairina acis. Pudelīte ražota no atkārtoti pārstrādātas okeānā ieskalotās plastmasas.

Ocean Love svētku komplekts 18,50
Divi iemīļoti MÁDARA ādas kopšanas līdzekļi vienā komplektā. Putas maigi attīra ādu no netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas. Daily Defence krēms intensīvi baro, novēršot sausuma un raupjuma sajūtu pat skarbos laikapstākļos. Piemērots rokām, ķermenim un sejai. Pudelīte ražota no atkārtoti pārstrādātas okeānā ieskalotās plastmasas. Tūbiņa – no augu izcelsmes plastmasas.

Ocean Love skrubja ziepes, 90g 7,70
Šis dabīgais, sertificētais ziepju gabaliņš ar īstām vulkāniskajām smiltīm attīra un nogludina ādu, neatstājot pēdas vidē. Nesatur mikroplastmasu. Piemērotas rokām un ķermenim.

Ocean Love vitamīnu eļļa, 15ml 11,90
Šis vērtīgais vitamīnu kokteilis apvieno naktssveces, gurķenes un aveņu sēkliņu eļļas, kā arī vērtīgos smiltsērkšķa un mežrozītes ekstraktus. Uzmundrina un sniedz ādai enerģiju, palīdzot novērst sausuma sajūtu, blāvumu un noguruma pēdas.