Rochas - Girl

Sabiedrība meitenēm visā pasaulē allaž ir norādījusi, kam un kādām viņām ir jābūt… Un nebūt ne patiesām pret sevi! Aromāta izskaņa ir kā mājiens brīvībai: GIRL ir tualetes ūdens, kura valkātāja saka “nē” uzspiestām normām un koncentrējas uz patiesi svarīgo – atrast pašai sevi.

AROMĀTS LABSAJŪTAI

Šis jaunā veida citrusaugļu-koksnes-ziedu kategorijas tualetes ūdens ir īsteni sievišķīga afēra. Aromāta buķeti veidojusi IFF parfimērmeistare Anne Flipo. Tā ir oda brīvībai un labsajūtai. Sastāvs ir piemērots vegāniem, 90% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes, un aromāts mazina saspringumu, pateicoties neroli ekstraktam, kura relaksējošās īpašības ir pierādījusi neirozinātne*. Šī augstvērtīgā un 100% dabiskā sastāvdaļa ir iegūta atbildīgi, ir pilnīgi izsekojama un nāks tev par labu.

* Noskaidrots BRAINEMOTIONS™ pētījumā, kuru IFF veica 2020. gadā ar 20 cilvēku grupu vecumā no 18 līdz 45 gadiem.

Mums nav otras planētas

Taču mums ir sabiedrība, kura izvēlas patērēt gudri, lai padarītu pasauli labāku. Tā ir jauna, atbildīga paaudze, kura pamatoti vēlas zināt, ko tā pērk.

Aromāts GIRL:

Minimālistisks sastāvs: piemērots vegāniem, 90% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu, īpaši stingras ražošanas specifikācijas, kas vērstas uz dabīgām un atbildīgi iegūtām izejvielām. Katrā pudelītē atradīsi: 39% dabiskas izcelsmes smaržu koncentrātu, kura izgatavošanā izmantoti 97,5% videi draudzīgu vielu, 99,9% no bietēm destilēta dabiskā spirta, kura izejvielas nav ĢMO un no kurām 94% bioloģiski noārdās, un 100% dabisku tīru ūdeni

Optimizēts sastāvs: bez krāsvielām, stabilizatoriem un UV filtriem, kurus parasti pievieno tradicionālajiem aromātiem, un bez BHT un benzilsalicilāta. Sastāvā ir daudz dabiskas izcelsmes vielu, kas veidotas tā, lai mazinātu alergēnu iespējamību. Šāda pieeja sastāvam nekādā ziņā neietekmē aromāta kvalitāti.

Videi draudzīga kastīte: nekā lieka un nevajadzīga – kastīte ir izgatavota Francijā un ietver tikai nepieciešamos elementus. Tā izgatavota no atbildīgi iegūta, izsekojamas izcelsmes FSC Uz mandeļu zaļā toņa kastītes ir arī aromāta sauklis.

Ekoloģiski atbildīgi veidota pudelīte: vienkāršais dizains un klasiskās tīrās līnijas slēpj vietējās ražošanas varoņdarbu – viss, izņemot netālu esošajā Spānijā izgatavoto korķīša pamatni, ir 100% ražots Francijā. Gludais korķītis, kas izgatavots no daļēji pārstrādātas plastmasas, patīkami iegulst plaukstā. Pati pudelīte izgatavota no 40% PCR(1) atkārtoti pārstrādāta sadzīves stikla, tā samazinot ražošanas radīto oglekļa nospiedumu par 9% un ūdens patēriņu – par 12% (2). Apdruka ar tīro ūdens bāzes laku un tinti nodrošina enerģijas ietaupījumu 30–50% apmērā.

 

Dizains, kur “mazāk ir labāk”: tikai divas krāsas, logotips, sauklis un simbols iespaidīgam minimālisma efektam. Caurspīdīgais stikls simbolizē to, ka šai pārdomātajai pieejai nav nekā slēpjama.

Rochas Girl EdT 40ml 48,- / 60ml 66,-