PRADA LUNA ROSSA OCEAN

Prada Luna Rossa smaržas ir iedvesmojušās no ekstrēmās burāšanas sacensību pasaules – oda izcilam sniegumam, izmantojot izcilus jauninājumus. Parfimērijas meistares Daniela Andrier izstrādātais klāsts sadarbībā ar Miuccia Prada uzmundrina ar svaigu aromātu, lai stātos pretī jebkuram izaicinājumam un parādītu savu labāko sniegumu.

Plašām iespējām, parfimēru meistarībai un spirdzinošai pilnībai saplūstot, Prada Luna Rossa līnija interpretē klasiskās notis jaunos veidos; tas ir līdzsvars starp avangardu un ekscentriskuma pieskaņu zīmola nemitīgajā eksperimentēšanas un funkcionālo jauninājumu meklējumos.

Jaunās Prada Luna Rosa Ocean smaržas pastiprina jaunākā molekulārās destilācijas tehnoloģija, paplašinot dabiskuma robežas. Pavisam jauna ūdens smaržu kombinācija, kurā ietverta bergamotes intensitāte, pretstatot to izcilajai vetīvera izsmalcinātībai un jutekliskumam un elegantajām īrisa notīm.

PRADA LUNA ROSSA OCEAN EdT, 50 ml  70,-

 

DĀVANA

Selektīvo zīmolu dienu ietvaros 3.-14.09, iegādājoties PRADA vīriešu smaržas 99 EUR vērtībā, dāvanā – kosmētikas somiņa viņam. Dāvanu skaits ierobežots. Vienam klientam – viena dāvana par pirkumu.