Pavasara smarža

Pavasarī mūs iedvesmo plaukstošā daba, pumpuri un dažādi ziedi. Jauns smaržu flakons plaukstā priecē ar skaistu formu, neierasts aromāts atmodina dzīvesprieku. Pavasara aromātos sastopam svaigo jasmīnu, kaislīgo rozi, eksotisko Japānas ķirsi, saldo īrisu. Ļaujieties pavasarim ar jauniem, kārdinošiem aromātiem.

 

TOM FORD ROSE PRICK

Tom Ford rožu dārza iedvesmots, Rose Prick aromāts ir kā savvaļas pušķis ar skaistām rožu šķirnēm – Rose de Mai, Turcijas melno rozi un Damaskas rozi. Šis ir brīdis, kurā sakļaujas ērkšķainie rožu stumbri savienojot savus ziedus sārtā pilnībā. Roze, kuru ir radījis Toms Fords.

TOM FORD ROSE PRICK EdP 50 ml 250,-

TOM FORD ROSE PRICK EdP 250 ml 585,-

 

HFC CHIC BLOSSOM

Maigs kā plaukstoša mīla un juteklisks kā vakara priekšspēle. Šis aromāts atklāj neskaitāmas jasmīna, mandarīna un muskusa nokrāsas.

HFC Chic Blossom EdP 75 ml 250,-

 

MARC JACOBS DAISY EAU SO FRESH

Enerģiska, spoža un saulaina ir jaunā Marc Jacobs Daisy Daze kolekcija. Ierobežota izlaiduma aromāti turpina variācijas par klasisko Daisy tēmu – tās atklāj neparastu smaržu pasaules noskaņu, kur vilinošas augļu notis saspēlējas ar ziedu, muskusa un koksnes akordiem. Jaunā kolekcija piedāvā četrus dažādus aromātus.

MARC JACOBS Daisy Eau So Fresh EdT 75 ml 86,90

 

ACQUA DI PARMA SAKURA

Acqua di Parma SAKURA ir svaigs un dzirkstošs aromāts. Sakura – atdzimšanas zieds. Tā ir japāņu ķiršu koka zieds, viens no pazīstamākajiem šīs Āzijas valsts simboliem. Sakuras ziedēšanu, ko pavada pavasara vēsma, katru gadu svin Japānā un nu jau arī visā pasaulē.

ACQUA di PARMA Sakura EdP 20 ml 81,90

ACQUA di PARMA Sakura EdP 100ml 187,-

 

LANCÔME LA VIE EST BELLE INTENSEMENT

Belle Intensement aromāta stāstu atklāj spēcīgas un jutekliskas jasmīna, bergamotes un rozā piparu notis, ko ieskauj īrisa, vaniļas un sandalkoka elegantie akordi. Jaunais Lancôme aromāts joprojām ietērpts ikoniskajā flakonā.

LANCÔME La Vie Est Belle Intensement 30 ml 69,-

LANCÔME La Vie Est Belle Intensement 50 ml 97,-

LANCÔME La Vie Est Belle Intensement 100ml 128,-

 

LANCÔME MAISON PIVOINES PRINTEMPS

Pavasarīgi salda kompozīcija, kuras pamatā ir svaigu, sārtu peoniju buķete, ko akcentē pikants rozā piparu graudiņu pieskāriens un ieskauj kārdinošais rožu krēms.

LANCÔME Maison Pivoines Printemps EdP 100 ml 180,-

 

GIVENCHY GENTELMEN BOISEE

Pārsteidzošs Givencgy aromāts, kurā apvienojas ciedra un sandala siltums ar īrisa smalko eleganci. Gluži kā džentlmenis, kas spēj būt vienlaikus spēcīgs un maigs. Parfimēri Natālija Lorsone un Olivjē Kresps ir radījuši ziedu un koksnes aromātu, kas apbur un savaldzina ar kontrastiem.

GIVENCHY Gentelmen Boisee EdP 50 ml 70,90

GIVENCHY Gentelmen Boisee EdP 100 ml 99,-