PĀRLAICĪGAS VĒRTĪBAS MŪSDIENĪGAM SKAISTUMAM

ALMAZA PIRHA, žurnāliste, skaistuma eksperte.

Pūlī vienmēr izcelsies harmoniska, par sevi pārliecināta, eleganta personība – neatkarīgi no tā, vai cilvēks ģērbies džinsos, T kreklā un vilnas žaketē vai elegantā uzvalkā. Cilvēki “ar stilu” apģērbu valkā kā otro ādu vai auru, par to sevišķi nedomājot. “Neticiet tiem, kas apgalvo, ka ar stila izjūtu ir jāpiedzimst. Tā nav taisnība. Vērojiet, sekojiet savām izjūtām, mācieties atpazīt stilīgo, harmonisko un aktuālo. Tā nav iedzimta prasme vai rets talants, bet gan iemaņa, kuru var (un vajag!) attīstīt. Par spīti tendenču pārpilnībai, Stockmann sortimentā vienmēr ir plaši pārstāvēts tā sauktais timeless jeb vienmēr aktuālo preču klāsts, kas pastāv ārpus laika un modes.

Iegādājoties kosmētiku, pievēršu uzmanību ne tikai sastāvdaļu kvalitātei un faktiskajām īpašībām, bet arī zīmolu pašidentifikācijai. Šodien tās ir personalizētas rūpes par ādu, cieņa pret apkārtējo vidi, unikāls iepakojums un produkti, kas veic vairākus uzdevumus vienlaikus. Tas, kas der visiem, neder nevienam, un tas ir attiecināms gan uz medikamentiem, pārtiku un dzērieniem, gan uz kosmētiku.

Par smaržu runājot… Šoruden gremdēsimies nostalģijā pēc vasaras, apbrīnojamā vēja, kas staigā tikai Latvijas kāpās, dzintara krāsas ūdens, kas, kā izrādās, ir diezgan instagramīgs. Un skumsim pēc vietām, kur nav izdevies nokļūt. Tāpēc aktuāli būs svaiguma, rasas, zemes, priežu skuju aromāti, mandarīnu un citronu dārzu smarža.”

Sisley Black Rose atjaunojoša maska 60 ml 133,-
La Mer The Radiant Skin Tint SPF 30 ml tonējošs līdzeklis 40ml 85,-
Shiseido Expert Sun Anti Aging Saules aizsargkrēms SPF 50 50 ml 40,-

 

MAC Eye Kohl Teddy Pludināms acu zīmulis 1,45 g 19,90
Tom Ford Mandarino Di Amalfi EdP 30ml 136,-
Armani Neo Nude tonālais krēms 35 ml 50,-

Holika Holika Smooth Egg Silk pīlinga maska 140 ml 10,-
Clean Reserve Acqua Neroli Edp 100 ml 109,-
Clinique Dry-Form dezodorants 75 ml 20,90