PACO RABANNE PHANTOM - aromāts no nākotnes

Sper soli Paco kosmiskajā pasaulē un pievienojies starpgalaktiskai ballītei, uz kuru ielūgts ir ikviens! Te tu vari būt, kāds vien vēlies, – nav nozīmes, kas esi un no kuras planētas nāc. Futūristiskās un aromātiskās smaržas radītas, apvienojot elitāru meistarību un jaunākās tehnoloģijas. Progresīva un radoša procesa laikā izvēlētās sastāvdaļas liks tev justies možam, neticami pašpārliecinātam un seksīgam.

Pilnīgi atšķirīgā un absolūti revolucionārā PHANTOM smaržu pudelīte ir Paco Rabanne pirmā pudelīte ar savienojuma funkciju. Pieliec telefonu pie pudelītes vāciņa un laidies piedzīvojumā ar savu jauno pavadoni!

 

PHANTOM – vairāk nekā pudelīte. Pirmās Paco Rabanne smaržas ar savienojuma funkciju

Spīdīgajai sudraba pudelītei robota veidolā gan piemīt vēl kas īpašs. Tā ir arī pirmā smaržu pudelīte ar savienojuma funkciju, pārvēršot spīdīgo sudraba robotiņu par aizraujošu pavadoni, kas tevi ievedīs Paco kosmiskajā pasaulē un iedrošinās uzdrīkstēties būt atšķirīgam.

Lūk, kāds ir pudelītes noslēpums – 100 un 150 ml izsmidzināmo pudelīšu vāciņā ir iestrādāts NFC čips ar bezkontakta savienojuma funkciju. Atliek tikai ar savu viedtālruni pieskarties pie PHANTOM robotiņa galvas, un tu vienā mirklī tiksi pieslēgts PHANTOM pasaulei, kurā atrodams ekskluzīvs Paco Rabanne veidots saturs – interaktīvi filtri, personalizēti mūzikas atskaņošanas saraksti, paplašinātā realitāte, interaktīvas spēles un vēl daudz kas cits.

PHANTOM – vairāk nekā sastāvdaļas. Ilgtspējība

Apvienot Francijas smaržu galvaspilsētas Grasas smaržu meistaru elitārās prasmes ar modernākajām aromātu ekstrakcijas metodēm un iegūt pirmšķirīgas dabiskās izejvielas, atbalstot audzētājus un sargājot planētu, – tāds ir Paco Rabanne redzējums par parfimērijas nākotni.

PHANTOM smaržu radīšanā zīmols sadarbojās ar 1983. gadā dibināto novatorisko uzņēmumu “IFF-LMR Naturals”. Uzņēmuma pamatprincips vienmēr ir bijis piedāvāt pilnīgi dabiskus augstas kvalitātes augu ekstraktus, stingri ievērojot pilnīgu pārskatāmību un stiprinot vides pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību.

Aromātam izmantotā pačūlija ir nākusi no Indonēzijas un pārdestilēta Grasā. Haiti augušajai vetivērijai ir piešķirts “For Life” sertifikāts, kas ir atzīts par vispasaules standartu videi draudzīgām, ētiski un sociāli atbildīgi iegūtām sastāvdaļām. Aromāta lavandas notis veido speciāli pēc Paco Rabanne pasūtījuma Grasā radīts lavandīna ekstrakts, ilgtspējīga lavandas eļļa un bioloģiski audzēta lavandīna ēteriskā eļļa. Šī eļļa iegūta ar īpašu ziedu ekstrahēšanas metodi, kas radusies Grasā 18. gadsimta beigās un uzlabota atbilstoši 21. gadsimta vajadzībām.

 

Paco Rabanne Phantom EdT 50ml 80,90  / EdT 100ml 109,-