Oribe Bright Blone kolekcija

Godalgotais matu kopšanas zīmols Oribe šajā vasarā iepazīstina ar diviem Bright Blonde līnijas papildinājumiem – Bright Blonde lightening mist izgaismojošu spreju un Bright Blonde matu serumu, kas aizsargās tavus blondos matus no UV stariem, nodrošinot tiem nepieciešamo mitrināšanu, tajā pašā laikā iegūstot dabīgi gaišas matu šķipsnas – gluži kā pēc atvaļinājuma. Pagarini savu atvaļinājumu un iegūsti savu perfekto blondo vasaras toni jau tagad. Iepazīsti Oribe Bright Blonde kolekciju u/v Stockmann kosmētikas nodaļā. 

 

 

Oribe Bright Blonde šampūns blondiem matiem

Piešķir tūlītēju mirdzumu blondiem vai sirmiem matiem. Šis atsvaidzinošais šampūns ar violeto pigment neitralizē dzeltenos un vara toņus. Atsvaidzina un atjauno blondo toņu spilgtumu un mirdzumu.

 

 

Oribe šampūns blondiem matiem 250 ml 47,90

 

Oribe kondicionieris Blondiem matiem

Atjauno mirdzumu un spīdumu blondiem un sirmiem matiem. Dziļi mitrinošais kondicionieris ar violeto pigmentu neitralizē dzeltenos un vara toņus, kā arī stiprina un mīkstina matus. Piešķir svaigumu un mirdzumu blondiem matu toņiem.

 

Oribe kondicionieris Blondiem matiem 250ml 52,90

 

Oribe Bright Blonde lightening mist izgaismojošs sprejs

Pagariniet savu atvaļinājumu un pakāpeniski iegūstiet gaišāku matu toni ar saules (vai fēna) siltumu. Ūdeņraža peroksīdu nesaturošā spreja sastāvā ir dabīgs citronu un kumelīšu maisījums, kas padara atsevišķas matu šķipsnas gaišākas, kā arī vienlaikus nodrošina matu mitrināšanu un UV aizsardzību. Iegūsti pludmales sezonas matus jebkurā laikā.

 

 

 

Oribe Bright Blonde lightening mist izgaismojošs sprejs 90ml 39,90

 

 

Oribe Bright Blonde matu serums

Būtisks pirmais solis blondo matu kopšanā. Seruma sastāva ir īpašie violetie perlamutra pigmenti, kas tonizē matus un novērš dzeltenos toņu vienlaikus ari mitrinot un aizsargājot tos no karstuma līdz 232C Produkts atjauno matus, vienlaikus padarot tos maigākus un spilgtākus.

Oribe matu serums 100ml 43,90