Organiskā kopšanas līnija WHAMISA

WHAMISA ir luksusa klases Korejas kosmētikas zīmols. Šīs fermentētās organiskās kosmētikas ražotājs ir veltījis desmit gadus pētījumiem. Rezultātā tika noskaidrots, ka līdzekļi, kuru augu ekstraktu sastāvdaļas tiek pakļautas dabiskās fermentācijas metodei, ļauj maksimāli efektīvi izmantot to noderīgās īpašības.

Organiskā kopšanas līnija ir BDIH sertificēta. Ražotājs lepojas ar to, ka WHAMISA kosmētika tiek ražota pilnībā bez ūdens, netiek testēta uz dzīvniekiem, un ar to, ka lielākā daļa līdzekļu ir draudzīga vegāniem. Šīs kosmētikas sastāvā ir tikai dabīgie konservati, tāpēc ražotājs uzsver, ka tā neglabāsies plauktos ilgus gadus. Tā ir tīra no ķīmiskām vielām, svaigi ražota kosmētika, un nes maksimālu labumu jūsu ādai. Kosmētikas ražošanas procesā izgatavotājs izmanto dabīgās augu ekstraktu fermantācijas metodi. Šī metode ļauj dabūt no katra izmantotā auga maksimālu labumu. Pateicoties fermentācijai, sastāvdaļas iekļūst dziļi ādā un nodrošina tās optimālu barošanu un mitrināšanu. Fermentētie komponenti tiek ražoti saskaņā ar ekoloģisko standartu normām, tiem nav nepieciešama konservanti glabāšanai un tie neizraisa alerģiskas reakcijas un kairinājumu.

Dabīgā fermentācija

Dabīgā fermantācijas metode, ko izmanto WHAMISA ražošanas procesā, ļauj saglabāt un pastiprināt katra dabīgā komponenta īpašības. Pateicoties šai metodei, mūsu līdzekļi ir ar paaugstinātu iedarbības un efektivitātes pakāpi, viegli iekļūst ādā, nodrošinot tās aktīvu mitrināšanu, barošanu un kopšanu.

Kā tas notiek?

Dabīga fermentācija – tas ir metabolisks process, kura izmantošana ražošanā ļauj saglabāt un pastiprināt dabīgas izcelsmes aktīvo komponentu iedarbību. Komponentu fermentācija notiek ar Lactobacillus sugas baktēriju inokulāciju dabīgajās izejvielās. Procesā laikā notiek nutrientu (lielmolekulāru proteīna, ogļhidrātu, vitamīnu un minerālu savienojumu) sairšana 80-120 mikronu molekulās, tā nodrošinot aktīvo komponentu augstu caurlaidību epidermā.