Neaizmirstamās vasaras garša

Elpu aizraujošu piedzīvojumu un tveices pavadījumā pienācis vasaras izskaņas mēnesis. Gluži kā deserts, augusts vēlreiz akcentē vasaras jūtis, lēnām pieberot atspirdzinošajam kokteilim arī šķipsniņu rudens aktualitāšu un pilsētas dzīves garšas. Ar aktuālajām rudens makeup tendencēm dalās skaistuma entuziaste Patrīcija Vavilova @lovavavilova.

Vasaras noslēguma un rudens ievada aktualitātes šosezon visspilgtāk manāmas smaidā un skatienā, ar īsto krāsu pieskārieniem padarot tos vēl īpašākus, neaizmirstamākus un sievišķīgākus.

Melna acu līnija kā galvenais grima elements

Jau kārtējo rudens sezonu modē ir nemirstīgais dūmakaino acu grima veids- šogad īpaši tumšs, dažkārt pat gotisks. Tumšais akcents acīs glaimo teju ikkatrai sievieti un spēj piešķirt skatienam tūlītēju intensitāti.  Ogļu melno skatienā var variēt un atrast sev tīkamāko produktu un tā uzklāšanas veidu. Mani iecienītākie ir:

SPĀRNOTĀS KAĶACS LĪNIJAS – līnija nav agresīva vai bieza, bet pavisam smalka, kaligrāfiski skaisti uzvilkta. Tam talkā vislabāk nāks šķidrs laineris, ar smalku aplikatoru. Šim mērķim iesaku zīmola Chanel Signature de Chanel acu laineri tonī NOIR 10.

MELNS ACU ZĪMULIS – padari tēlu maigāku un vizuāli padziļini acu skatu, izmantojot viegli pludināmu acu zīmulīti. Lai panāktu šādu rezultātu lielisks instruments ir zīmola Dior DIORSHOW 24H* STYLO tonī 091 Matte Black.

Brīnišķīga alternatīva ir arī meistarīgi tušēts šķidrais laineris, panākot viegli dūmakainu acu efekts ar lainera līniju fonā. Skatienu papildinu ar DiorShow Iconic Over Curl 090, kas sniedz tūlītēju efektu, paceļot, atdalot un izteiksmīgi pagarinot skropstas.

Dior Diorshow Iconic Overcul skropstu tuša 38,90 / Chanel Signature de Chanel acu laineris 43,90 / Dior Diorshow Stylo laineris 30,90

 

Vīns uz lūpām

Jūnija vasaras ziedi, kļūstot par jūlija ogām, augustā lēnām sārtojas augļu gammās, lai jau rudenī vīna toņi skartu lūpas.Aktuālas ir akentētas, pamanāmas trenda bold lūpas, šosezon triumfējot brūnganajiem, ķieģeļkrāsas un tumšsārto ogu toņiem.

Ar toņiem var variēt un spēlēties – neitrālākie vai pludinātie toņi piestāvēs elegantākam darba vai ieturēta kultūras pasākuma apmeklējuma tēlam, savukārt tumšākie un plūmju violetā pieskāriena rotātie – arī ielas modēm vai tā sauktajam grandža stilam. Bez ierobežojumiem un bez solījumiem, intriģējošs tonis, kas ļoti piestāv mazliet vēsākam laikam.

Mani iemīļotākās šķidro lūpu laku toņi – MAC Love Me Liquid Lipcolour Coffee & Cigs un Whatta Doll.
Toties no lūpukrāsām izvēlos Estee Lauder Pure Color Envy Lustre Sculpting Lipstick toņos Slow Burn un Sly Ingenue.

Estee Lauder Pure Color Envy Lustre Sculpting lūpu krāsa Sly Ingenue 34,90 / MAC Liquid lipcolor #Whattadoll lūpu krāsa 30,90 

 

Lai augusts ir kā saldākais ķirsītis uz neiazmirstami skaistās vasaras kūkas!