MY WAY INTENSE

MY WAY INTENSE iezīmē jaunu juteklisku nodaļu MY WAY pasaulē. Ar spēcīgākām ziedu sirds notīm un intensīvu koksnes pieskārienu MY WAY INTENSE smaržūdens piedāvā pārliecinošu MY WAY unikāli pievilcīgā rakstura interpretāciju.

MY WAY INTENSE pamatā ir jaunie, intensīvie tuberozes kodola absolūti no Indijas ar bagātīgiem un grezniem ziedu akcentiem. Šīs notis pastiprina un vairo moderno, dabisko un saules piesātināto efektu, kas raksturīgs MY WAY smaržūdenī jaušamajām oriģinālajām tuberozes absolūta notīm. Ar gaišo, balto Indijas tuberozes un jasmīna ziedu buķeti, kas ir pašā MY WAY sirdī, MY WAY INTENSE pastiprinātā ziedu smarža liek šim satraucošajam sirds ritmam pukstēt vēl ātrāk.

MY WAY INTENSE pamatā ir eko koncepcija, gluži kā oriģinālajām MY WAY smaržām. Šī koncepcija atspoguļo Giorgio Armani apņemšanos samazināt zīmola ietekmi uz vidi, īpaši pievēršoties oglekļa izmešiem, kas ir galvenais klimata pārmaiņu veicinātājs. Lai to paveiktu, zīmols tiecas novērst, samazināt un kompensēt oglekļa izmešus, kad vien iespējams. Giorgio Armani apņemas atbalstīt svarīgo mežu saglabāšanu, kompensējot atlikušos izmešus ar apmežošanas programmu un saglabāšanas projektiem. Visbeidzot, MY WAY sasniedz oglekļa neitralitāti.

Smaržu pudele ir radīta ar mērķi panākt pārmaiņas luksusa patēriņa ieradumos. MY WAY INTENSE pudelei ir tāda pati inovatīvā atkārtotas uzpildes sistēma kā MY WAY flakonam, kas ir pirmais šāda veida risinājums parfimērijas nozarē. Visus izsmidzināmo flakonu izmērus var vienkārši uzpildīt, neizmantojot piltuvi.

 

My Way Intense  EdP 30ml 75,90, My Way Intense refils EdP 150ml 146,-

 

DĀVANA

Iegādājoties Giorgio Armani kosmētiku vērtībā virs 99 EUR dāvanā kosmētikas somiņa ar produktu miniatūrām. Dāvanu skaits ierobežots. Vienam klientam – viena dāvana par pirkumu.