Montblanc Explorer Ultra Blue

Zilā ir debesu un jūras krāsa, tā ir ledus klātu kalna virsotņu un plašu ezeru krāsa. Tā ir iedvesmojusi arī Montblanc aromātu Explorer Ultra Blue, kas aicina ļauties pasaules piedzīvojumu kārei un mesties neaizmirstamā ceļojumā. Iepazīstiet jauno Montblanc Explorer Ultra Blue EdP u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.

 

Tas ir jaunākais papildinājums Montblanc Explorer aromātu kolekcijā, kura laista klajā 2019. gadā, godinot modes nama aizrautību ar pasaules apceļošanu un gandrīz 115 gadus ilgo vēsturi kā uzticamam pētnieku un atklājēju ceļabiedram. Modes nama otrā aromātu kolekcija Montblanc Explorer iemieso jaunu piedzīvojumu meklētāju paaudzi, kas met izaicinājumu ierastajam un meklē veidus, kā atstāt savas pēdas pasaulē.

 

Kā slavas dziesma dabas zilajiem toņiem, Montblanc Explorer Ultra Blue cildina modes nama saikni ar dabu. Tas atspoguļojas aromāta izteiksmīgajās citrusaugļu, koksnes un jūras notīs. Trīs pasaules apceļotāji un izcili talantīgi Givaudan parfimēri — Žordi Fernandess (Jordi Fernandez), Olivjē Pešo (Olivier Pescheux) un Antuāns Mezondjē (Antoine Maisondieu) — ir apvienojuši spēkus un radījuši oriģinālu aromātu, kas piestāv mūsdienu pasaules izzinātājam un uzjundī vēlmi atklāt zilos toņus dabas krāsu paletē: debesis, ezerus un kalnus.

 

Montblanc Explorer Ultra Blue augšējās notis var raksturot kā gaismas pielietu un spirdzinošu Itālijas bergamotes un augstākās kvalitātes citrusaugļu sajaukumu, kam pievienota šķipsna rozā pipargraudu, kas piešķir svaigi pikantu noti ar pipariem un elemi līdzīgām koksnes niansēm. Aromāta sirdī sitas jūras toņos. Zilā ūdens dzelme, kurā citrusaugļi sajaukušies ar jūras un gaisa notīm, atgādina Alpu ainavu svaigumu ar maigu jūras brīzes pieskaņu. Svaigās joda, ūdens, sāls un gaisa notis kontrastē ar pelēko ambru. Pēdējā pieturvietā – Sulavesi salā Indonēzijā, uzvirmo pamata notis, kuras iezīmē Montblanc Explorer Ultra Blue mugurkaulu. Tur ekskluzīvi Montblanc vajadzībām tiek selekcionēta nepārspējamas kvalitātes pačūlija. Brīva no ierasti tumšajām, dabas dotajām augsnes niansēm, šī pačūlija tiek prasmīgi saprecināta ar izsmalcinātiem koksnes akordiem, kas pamatnotīm piešķir leknu, bagātīgu zemes toni ar ādas niansēm.

Iepazīstiet jauno Montblanc Explorer Ultra Blue EdP u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.

 

Montblanc Explorer Ultra Blue EdP 30ml 46,- / 60ml 66,- / 100ml 88,-