MIRDZUMS AR MARIA GALLAND LUMI D’ECLAT LĪNIJU

MIRDZUMA KRĒMS: JŪSU RĪTA VEIKSMES NOSLĒPUMS

Ādu pilnveidojošs dienas krēms, kas to atmodina, saglabājot tās jaunību. Akcentēta pirmo novecošanās pazīmju novēršana, piešķirot sejai pērļveidastarojošu mirdzumu. FLASH CORRECTING komplekss (maigi atstarojošas mikrosfēras, perlamutra pigmenti, keramīdiun sojas pupiņu ekstrakts): izlīdzina sejas krāsu un izgaismo ar pērļu mirdzumu dabiska veselīga mirdzuma efekta nodrošināšanai. 4 ziedu Komplekss (gaiļpiesis, vijolīte, žibulītis, zīda koka ziedu ekstrakts): antioksidantu īpašības, izlīdzinoša un nomierinoša iedarbība, uzlabo mirdzumu un izgaismo, relaksē, nomierina, harmonize. Kreses un sojas liposomukomplekss: rada vienmērīgu sejas ādu un tās toni. Bumbieru dīgļu ekstrakts: nodrošina mitruma līmeni ādā, nomierina un padara tvirtu, mazina kairinājumu un samazina apsārtumu.

Maria Galland Lumin’Eclat Dienas krēms ādas mirdzumam, 50 ml 78,90 EUR

 

NAKTS MASKA ĀDAS MIRDZUMAM: RĪTA BRĪNUMS ĀDAS ATJAUNOŠANAI UN NOGURUMA PAZĪMJU MAZINĀŠANAI

Intensīva mirdzuma un mitrināšanas iedarbība atdzīvina nogurušu ādu, piešķirt tai mirdzumu un jaunavīgu starojumu, kā arī mazina pirmās novecošanās pazīmes. Maska attīra un izlīdzina ādu.

INTENSĪVS MIRDZUMS – mikroaļģuekstrakts kavē melanīna sintēzi un mazina hiperpigmentācijasveidošanos, nodrošinot mirdzumu. Viteksaekstrakts, vitamīni C un E optimizē šūnu atjaunošanos un piešķir mirdzumu. 4-pumpuru komplekss nomierina ādu un līdzsvaro tās funkcijas.
MAZINĀT UN NOVĒRSTPIRMĀSNOVECOŠANĀS PAZĪMES – viteksaekstrakts, vitamīni C un E neitralizē brīvos radikāļus, mazina krunciņas. VitamīnsAstimulē kolagēna sintēzi jauneklīgai un stingrai ādai.
DZIĻĀ MITRINĀŠANA – makadāmijas, šī sviests un aprikožu kauliņu eļļa atjauno hidrolipīdubarjeru un izlīdzina ādu.
ĀDAS IZLĪDZINĀŠANA – kaolīns un rozā māli nogludina un attīra ādas virskārtu
TEKSTŪRA – krēmveida maska izdzēš noguruma pazīmes 10 minūšu laikā.

Maria Galland Lumin’Eclat Nakts maska ādas mirdzumam, 50 ml 56,- EUR