Mana vasara - mans laiks mirdzēt!

“Nav noslēpums, ka siltās gaismas glāsti ļauj sejas vaibstiem, acīm un smaidam atplaukt košāk nekā jebkurš kosmētikas produkts.  Vasara piestāv gluži ikvienam! Ļaujot saules stariem beidzot apmīļot mūsu iekšējo un ārējo būtību, tomēr ir vēl pāris aktualitātes, kas palīdzēs pa īstam atmosties Tavai iekšējai vasaras mūzai.” Ar vasaras sezonas kosmētikas favorītiem dalās modes un skaistuma entuziaste, jurista palīgs Patrīcija Vavilova.

Instagram : @lovavavilova

 

Veselīga, zelta saules skūpstīta āda

Ja vēl nav paspēts zvilnēt saulītē vai vēlies pasargāt ādu no pārliekas UV staru ietekmes, lielisks variants ir ieguldīt patiesi kvalitatīvā un efektīvā paštonējošajā līdzeklī. Par manu favorītu kļuvis Vita Liberata zīmola Invisi Foaming Tan Water  putojošais ūdens. Līdzeklis ir dzidrs, ērtā dozēšanas pudelītē, kas pārvēršas pērļu baltās putās un galvenā priekšrocība – nesmērē drēbes, pat baltas, 4-8 stundu laikā rezultējoties dabīga izskata iedeguma ādas tonī.  Pateicoties organiskajam sastāvam, šis pašiedeguma ūdens ir piemērots gan sejai, gan ķermenim. Tāpat uzslavas izpelnījies zīmola paštonējošais Anti Age Serum serums, kas vizuāli uzlabo sejas formu un arī piešķir viegla iedeguma efektu, iepilinot vien pāris lāses produkta savā ikdienas krēmā.

 

Pasteļtoņu lūpas ar vieglu spīdumu

Šī ir izvēle, kas iederas praktiski jebkurā koptēlā, piešķirot sejai svaigumu, nemanāmi izceļot iedegumu un harmonizējot arī sejas dabīgo kolorītu. BOBBI BROWN Luxe Lip Color tonī Pale Mauve un Urban Decay VICE Metallized lūpukrāsa tonī Ember vai Peyote vai ar perlamutra efektu. Šīs lūpu krāsas gludi klājas, ieskaujot un apburot ar patīkamo konsistenci, lieliski izkliedējot krāsu un radot maigu un koptu lūpu rezultātu.

 

Unikālā smaržas daile, kas spēj saviļņot

Kā mans vasaras iemīļotākais parfīms atkārtoti triumfē Tom Ford Eau de Soleil Blanc. Gamma, kas ietver  svaigu, spirdzinošu un dzirkstošu citrusaugļu notis, uzplaiksnot enerģiskai, siltai ziedu atblāzmai un sulīgā saldam dzīvīgumam. Šis aromāts ikreiz spēj mani iedvesmot no jauna un domās liek apmaldīties Itālijas dienvidu krastos.

Lai smieklu jūra, acīs dzirksts un pilni zemeņogu grozi!

 

Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water  paštonējošs līzeklis 200ml 30,40 / Bobbi Brown Luxe lūpu krāsa 40,- / Tom Ford Soleil Blanc EdP 30ml 76,- / Vita Liberata Self Tanning anti age serums 15ml 31,90