Uzdrīksties mirdzēt

10 POPULĀRĀKĀS MAKE-UP TENDENCES ŠAJĀ SEZONĀ

Ļaujies pavasara valdzinājumam

Jaunā sezona jau sākusies, tādēļ universālveikals Stockmann ir izvērtējis, kāds grims ir aktuāls šajā sezonā. Gluži tāpat kā personīgais stils un mode, arī kosmētika var būt iekšējās būtības izpausmes veids. Tāpēc u/v Stockmann aicina ikvienu šajā sezonā uzdrīkstēties vairāk un ļauties drosmīgiem izaicinājumiem. Atzīsiet taču, ka reizēm nepieciešamo pašapziņas devu var iegūt tieši pateicoties sarkanai lūpukrāsai? Ja neesat par to vēl pārliecinājušās- pamēģiniet šajā sezonā! Lai izmēģinātu drosmīgākās sezonas tendences vai atsvaidzinātu jau iestrādāto klasisko ikdienas grimu, aicinām vērsties pēc padoma pie u/v Stockmann kosmētikas nodaļas profesionāļiem. Kopā mums izdosies piemeklēt to, kas nepieciešams mūsu klientu pārmaiņām un vizuālā tēla atjaunošanai vai papildināšanai ar negaidītām niansēm.

Ļaujies pārmaiņām

2019. gada pavasara-vasaras sezona ir īstais brīdis, lai ar minimāliem dekoratīvas kosmētikas līdzekļiem panāktu maksimālu efektu, un ticiet – tas ir pa spēkam ikkatrai! Lai arī šajā sezonā sievietes tiek aicinātas atgriezties pie dabiska izskata, ir pietiekami daudzas drosmīgas tendences, ko izmēģināt brīžos, kad ir noskaņojums tām ļauties. Vadošie kosmētikas ražotāji ik sezonu piedāvā jaunus risinājumus, kas ir viegli lietojami arī mājas apstākļos, lai panāktu valdzinošu izskatu kā ikdienā, tā arī īpašos dzīves brīžos. Taču, lai produktus varētu izmēģināt un izvēlēties sev atbilstošāko, iepazīt dažādas tehnikas to pielietojumam, aicinām izmantot izdevību uzklāt make-up pie Stockmann profesionāļiem.

10 POPULĀRĀKĀS MAKE-UP TENDENCES ŠAJĀ SEZONĀ

Šis gads skaistuma un modes tendencēs iezīmējies ar aizvien drosmīgāku sievietes tēlu, vēlmi izcelt savu individualitāti un lauzt stereotipus. Tādēļ ierasti klasiskie sezonas tēli ir ieguvuši jaunus pavērsienus un izteiksmīgākus akcentus, padarot šīs sezonas dekoratīvās kosmētikas tendences īpaši aizraujošas.
Gluži kā jauno gadu iesākot, arī sezona ir kā jauns sākums, kurā pieņemt izaicinājumus un izlauzties no ierastās komforta zonas, izmēģinot šīs brīnišķīgās, jaunās grima tendences. Izmēģiniet u/v Stockmann pakalpojumu make-up uzklāšanā, lai šīs tendences pielaikotu ar profesionāļa palīdzību!

 

1. VESELĪGA SEJAS ĀDA

Veselīga sejas āda ir modē visos gadalaikos, tādēļ gaidāmās pavasara un vasaras sezonas tendences īpaši akcentē patiesi dabiski mirdzošu sejas ādu. Šī sezona ir īstais brīdis, lai maksimāli mitrinātu savu sejas ādu ne tikai ar sejas krēmiem, bet arī ar sejas masku. Turklāt tonālā krēma vietā izvēloties praimeri jeb make-up bāzi un konsīleri tikai vietās, kur tas patiesi nepieciešams.

Mitrinoša sejas maska Clarins SOS Hydra, cena – 40,50€
Make-Up bāze Lancome Prep & Hydrate Primer, cena – 36€

2. MIRDZI!

Ja nespēj sevi iedomāties izejot no mājas bez tonālā krēma, tad šī tendence būs vispiemērotākā. Gaidāmās pavasara – vasaras sezonas tendences nosaka, ka modē ir ne tikai dabiski tīra, bet arī veselīgi mirdzoša sejas āda! Šo efektu varēsiet sasniegt ar kādu no šķidrajiem izgaismotājiem, lai sasniegtu maksimāli dabisku izskatu.

Izgaismotājs NYX Away We Glow, cena – 18€

3. LAINERIS IR MUST-HAVE

Dāmām, kas vēl nav apguvušas lainera uzklāšanas tehniku, šis ir īstais brīdis prasmju uzlabošanai! Šosezon aktuālas visdažādākās līnijas, kas vilktas ar laineri vai acu zīmuli – sākot ar kaķa acīm, beidzot ar pagarinātām līnijām. Šajā pavasara un vasaras sezonā trāpīsiet mērķī ar inovatīvām un izteiksmīgām acu līnijām visdažādākajās krāsās. Skropstu tuša drīkst palikt otrajā plānā!

Laineris MAC Liquidlast, cena – 22€

4. BIEZAS UZACIS IR UZ PALIKŠANU

Pavasarī un vasarā eksperti aicina izvēlēties biezas, koptas un rūpīgi ķemmētas uzacis, taču neaizraujies ar to pārlieku iekrāsošanu. Lai panāktu īsto šīs sezonas
uzacu tendenci, vieglā kārtā klāji uzacu pūderi un nedaudz pieķemmē uzacis augšup ar caurspīdīgo skropstu tušu izteiksmīgam, bet dabiskam izskatam.

Shiseido Brow Ink Trio, cena – 27€

5. IZTEIKSMĪGAS SKROPSTAS

Izteiksmīgas skropstas turpina savu uzvaras gājienu un tās ir aktuālas arī pavasara – vasaras sezonā. Tieši Tvigijas skropstu efekts ir tas īstais! Necenties skropstu
tušu klāt pārāk rūpīgi – tā drīkst būt nedaudz nevīžīga un uzklāta biezā kārtā gan uz augšējām, gan apakšējām skropstām. Šādas skropstas paredz, ka pārējais tēls ir samērā neuzkrītošs ar dabiski tīru sejas ādu un maigi rozā lūpu krāsu.

Skropstu tuša Sisley So Volume, cena – 51.90€

6. BEZNOSACĪJUMA ROZĀ

Ar rozā šosezon nenošausi greizi, pat, ja šo krāsu izvēlēsies gan acu ēnās, gan lūpu krāsā, gan arī vaigu sārtumam. Šo tendenci noteikti izmēģini, ja izvēlies romantisku tērpu savam pavasara vai vasaras uznācienam. Protams, jāatzīst, ka šāds make-up, iespējams, kādai var šķist pārāk maigs, taču būs ideāla izvēle dāmām, kuras dod priekšroku minimālismam dekoratīvajā kosmētikā. Šajā gadījumā mazāk ir vairāk!

Acu ēnas Dior Diorshow Mono Eyeshadow #848, cena – 35,90€

7. MAIGAIS SMOKEY EYE

Tā kā kopumā šī gada pavasara vasaras sezonas make-up noskaņa ir maiga, viegla un delikāta, arī klaiskais smokey-eye piedzīvo savu maigāko versiju gaišākos toņos. Īpaši aktuāli toņi – ametista violetais un taupe brūnais, ar vieglu mirdzumu acs iekšējos kaktiņos.

Acu ēnas Sisley Eye Twist, cena – 38,90€

8. TOP KRĀSA – PELĒCĪGI BRŪNA JEB TAUPE

Ja tomēr esi izteiksmīgāka make-up piekritēja, iesakām izmēģināt šīs sezonas top toni acu ēnu krāsojumā. Šī krāsa nodrošinās izteiksmīgāku izskatu, nenovirzoties no dabiskās noskaņas 2019. gada pavasara – vasaras tendencēs.

Acu ēnas Bobbi Brown Longwear Cream Shadow, cena – 30,90€

9. PIETIEK AR CAURSPĪDĪGU LŪPU SPĪDUMU

90.tie atgriežas ar sen aizmirstām pamatvērtībām – un jau atkal ir pilnīgi pietiekoši ar caurspīdīgu lūpu spīdumu. Līdz ar to lūpu krāsa var atpūsties līdz pat
rudenim. Spīdīgas lūpas, mirdzoši mitrināta āda un melns acu laineris būs uzvarētājkombinācija!

Lūpu spīdums Dior Addict Lip Maximizer, cena – 37,90€

10. SPĒCĪGAS SARKANAS LŪPAS

Neskatoties uz to, ka šī gada pavasara – vasaras dekoratīvās kosmētikas tendences iezīmē maksimāli dabisku efektu ar minimālu kosmētikas lietošanu –
sarkanas lūpas ir un paliek mūžīga klasika. Taču šosezon matētas sarkanas lūpu krāsas jānomaina pret sarkanu lūpu spīdumu.

Lūpu krāsa Chanel Rouge Coco Gloss, cena – 34,90€