Maija Rozīte dalās ar saviem skaistuma noslēpumiem

Maija Rozīte

Radio un TV programmu vadītāja, divu bērnu mamma

Instagram @maijarozite

 

Skaistuma un labsajūtas rituāli iedvesmo būt labai visās dzīves lomās

Mana darba diena ierasti sākas ar dušu un svarīgāko un mīļāko ēdienreizi – brokastīm, kas mūsmājās ir neizlaižams rituāls. Lai nebūtu jāceļas pārāk agri, rīta solis tiek veikts raitā tempā, jo jau īsi pirms plkst. 9:00 visiem jābūt gataviem iziešanai no mājas, lai dotos uz bērnudārzu. Tam seko laiks, ko vislabāk varu veltīt pasportošanai – vismaz trīs reizes nedēļā izkustos Qlab zālē – vai manām sievišķīgajām procedūrām kā kosmetologs un frizieris. Tad steidzos uz kādu no ierakstu studijām, kur ieskaņoju reklāmas, savukārt no plkst.13:00 vadu dzīvo ēteru radio stacijā Star FM. Pēc plkst.16:00 mēdzu apdarīt vēl citus darbus, tostarp sagatavot televīzijas TV3 laika ziņu izlaidumu trīs vakariem nedēļā. Kad mazie tiek izņemti no dārziņa, vakarus 85% gadījumu pavadām visi kopā, vakariņojam un vakarējam. Arī brīvdienās daudz laika pavadu ar bērniem. Nedēļas nogalēs un reizēm arī darba dienu vakaros dodamies ieturēties ārpus mājām. Tas, ko man gan gribētos – lai pietiktu vairāk laika kvalitatīvam miegam. Mana nepilnus trīs gadus vecā meitiņa vēl bieži mostas naktīs, tāpēc izgulēšanās man ne vienmēr ir pašsaprotama. 

Ļoti nozīmīgi man ir skaistuma un labsajūtas rituāli – ķermeņa masāža, vakuuma, kavitācijas un liftinga aparāta masāža. Sejas ādai pati veicu vairāku soļu kopšanu mājas apstākļos, savukārt kosmētiku mainu, šobrīd izmēģinot zīmola Darphin produkciju. Reizi pāris nedēļās sejas procedūras uzticu speciālistam, savukārt reizi dažos mēnešos, pusgadā veicu biorevitalizācijas un plazmas injekcijas. Matus veidoju salonā reizi vai divas nedēļā, jo sakopti mati man ir viens no labas pašsajūtas priekšnoteikumiem.

 

Maijas izvēle

1. SISLEY Lūpu krāsa Le Phyto Rouge 43,90 2. ESTEE LAUDER Laineris 33,90 3. TOM FORD Vaigu sārtums 75,90 4. CLINIQUE Mitrinošs ūdens gels 50,90

Apģērba izvēle atkarīga no garastāvokļa un apstākļiem, bet lielākoties ģērbjos sievišķīgi un valkāju svārkus, kleitas un augstpapēžu apavus. Pēdējā laikā ļoti iepatikušies dažādu stilu un garumu kombinezoni.

Mans katras dienas ritms ir pietiekami spraigs, un tāpēc visa izdošanās pamatā ir laika un loģistikas plānošana. Iespējams daudziem tas izklausās kā vergošana un pakļaušanās  plāniem un rāmjiem, taču es kā strādājoša, aktīva mamma jau sen esmu sapratusi, ka vienkārši esmu plānotāja tips, un iespēja visu pagūt, rūpīgi saliekot visas lietas pa plauktiem, rada man nepieciešamo komforta un miera sajūtu. Jo gribas taču paspēt visu – gan pavadīt laiku ar ģimeni, veltīt laiku darbam, mājas un virtuves rūpēm, kā arī pievērsties sev, kas ir panākumu un izdošanās atslēga, lai cik egoistiski tas kādam šķiet. Laiks sev man nozīmē sportošanu, satikšanos ar draudzenēm, kino, teātri, koncertus, ceļojumus, skaistumkopšanas procedūras un pat vienkāršu pavizināšanos mašīnā – vienatnē un ar savu mūziku, pagrieztu uz pašu skaļāko! Mana pārliecība ir, ka tikai tad, kad varam atļauties šīs savas sievišķīgās lietiņas un darīšanas, pietiek spēka un iedvesmas būt labai visās citās dzīves lomās!