Magicstripes - oriģināli un praktiski

Zīmola Magicstripes dibinātāja ir slavenā vizāžiste Natali Franca. Centrālais birojs un ražotne atrodas Vācijā. Natali ir sadarbojusies ar tādām zvaigznēm kā Lēdija Gāga (Lady Gaga), Teilora Svifta (Taylor Swift), Black Eyed Peas, Diāna Krīgere (Diane Kruger). Kosmētikas zīmols radīts, balstoties uz zināšanām un profesionālo pieredzi, jo grims būs kvalitatīvs tikai tad, ja āda būs tam sagatavota. Tāpēc vienmēr jāsāk ar kopšanu.

Pazīstamākais Magicstripes produkts ir silikona stripi augšējā plakstiņa korekcijai. Šī skaistuma «gadžeta» ideju Natali noskatīja kādā no saviem braucieniem uz Tokiju. Lai paceltu augšējo plakstiņu, kur izvērsties acu ēnām, japānietes lietoja īpašus stripus. Natali šo metodi pilnveidoja, izmantojot ķirurģisko silikonu un pielāgojot to eiropietes acu plakstiņam. Stripiem ir trīs izmēri, tie ir caurspīdīgi, no vienas puses lipīgi un uz ādas nav neredzami. Virs tiem droši var klāt grimu.

Otrais popularitātes vilnis bija kokvilnas maskas, kuru ražošanai izmantotas unikālas kosmetoloģijas
un kosmeceitikas tehnoloģijas. Pamatā ir 100% dabīgs biodegradējams kokvilnas audums, mikrofibra. Kokvilnas struktūra pastiprina aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu ādā un kavē to iztvaikošanu no ādas virsmas. Maskas ir dažādas pēc formas un iedarbības. Ir maskas visai sejai, ir arī zonālās – zodam vai vaigiem.

Magicstripes produkti pēc ekspertīzes starptautiskā zinātniski pētnieciskajā institūtā Dermatest visos parametros saņēmuši vērtējumu «teicami». Žurnāls PEOPLE zīmolu nosaucis par vienu no populārākajiem nozarē. Līdzīgas maskas bija arī agrāk, bet par globālu trendu tās kļuva, pateicoties milēniuma paaudzei, kas novērtēja to efektivitāti un praktiskumu. Zīmola oficiālajai instagrama lapai ir daudz sekotāju, tajā vienmēr ir vai nu modelis, kas gatavojas skatei, vai fotosesija Magicstripes maskā.

Magic Stripes invisible & instant eyelid lifting 24,- (64 gb)

Silikona plāksteris plakstiņu korekcijai. Neredzams un tūlītējs plakstiņu liftings. Ādai draudzīgs silikona plāksterītis plakstiņu korekcijai. Dažu sekunžu laikā tas rada svaigu, starojošu un kopumā jaunāku izskatu

Magic Stripes liftinga maska vaigiem un zodam 13,-

Elastīga hidrogēla maska tika izstrādāta sīku grumbiņu izlīdzināšanai un ļenganas ādas nostiepšanai vaigu un zoda zonā, ko dēvē arī par “sirsniņas zonu”.

Magic Stripes roku maska 12,-

Mitrinošie un atjaunojošie cimdiņi rokām ir bagātīgi piesūcināti ar augu ekstraktiem, aktīvām molekulām, šī sviestu un olīveļļu. Tie stimulē ādas šūnu atjaunošanās procesus, padara roku ādu tvirtāku, maigāku, mitrina to un samazina sīkās grumbiņas un krunciņas.

Magic Stripes liftinga maska ar kolagēnu 49,- (5 gb)

Unikāla sejas maska, kas padara ādu sejas apakšējā daļā tvirtāku un uzlabo sejas kontūras. The Magicstripes liftinga maska ar kolagēnu ir piesūcināta ar iedarbīgu kolagēna, C un E vitaminu, makadāmijas riekstu eļļas un ūdens kokteili. Ādai zaudējot elastību, uz tās rodas grumbas un noguruma pazīmes.

Magic Stripes  Wake Me Up acu plāksteri ar kolagēnu 35,- (5 gb)

Atvēsinošie acu plāksteri ar kolagēnu atdzīvina nogurušās acis. Tie nodrošina ādai papildus mitrināšanu, kā arī nekāvējoties samazina ādas sausuma pazīmes un izlīdzina smalkās grumbiņas un krunciņas.

Magic Stripes Magnetic Youth  magnētiskā sejas maska 18,-

Maskā integrēto magnētu asinīs veidotais magnētiskais lauks palīdz izvadīt toksīnus, netīrumus un lieko šķidrumu no organisma. Maska palīdz arī palielināt sarkano asins šūnu daudzumu, uzlabo vielmaiņu un palēnina novecošanos, stimulējot šūnu reģenerāciju.

Magic stripes deep detox maska 14,-

Nostiprinoša maksa dziļai ādas attīrīšanai. Īpaši smalkas māla daļiņas un mikrofibras maska-salvete dziļai ādas attīrīšanai, nostiprina un efektīvai poru samazināšanai. Maska padara ādu tīru un mitrinātu, gludu un tvirtu, kā arī izlīdzina smalkās grumbiņas.