Laura Valūta dalās ieteikumos par sezonas tendencēm

Laura Valūta

Stiliste, make-up pasniedzēja un dzīvesstila blogere

Instagram: @laura_valuta

Cik daudz kosmētikas nepieciešams?

Katras sievietes kosmētikas maciņā pietiek tikai dažiem dekoratīvās kosmētikas produktiem, taču tiem ir jābūt piemērotiem gan ikdienai, gan svētku reizēm. 

Izcel savas skropstas

Viena no šī gada rudens-ziemas tendencēm ir izteiksmīgas skropstas. Ja savas skropstas nav garas un biezas, ne vienmēr pietiks ar skropstu tušu vien. Tāpēc iesaku izvēlēties skropstu bāzi, kura pagarina, piešķir apjomu un tušu padara noturīgāku. Piemēram, lielisks produkts būs Lancome Cilsbooster XL (cena, 34€) vai arī tūlītējam efektam iesaku EYLURE mākslīgās skropstas (cena, 6-10.90€).

Izteiksmīgs acu skatiens ir ne vien moderns, bet arī ļoti sievišķīgs aksesuārs, kas piestāvēs ikvienai! 

Kopta āda vienmēr modē

Jebkura sieviete izskatīsies labi, ja sejas āda būs kopta un starojoša. Šobrīd modē ir nevis bieza grima kārta, bet gan īpaši kopta āda. Rūpējoties par perfektu pamatu, vienmēr zem dekoratīvās kosmētikas lietojiet mitrinošu krēmu vai sejas bāzi, uz sejas augstākajām vietām – vaigu kauliem un virs augšlūpas uzklājiet izgaismojošu pūderi. Dabīgākam efektam izvēlieties šķidros izgaismotājus, piemēram, MAC Cosmetics Strobe Cream (Cena 34€). Lieliski produkti perfektam sejas pamatam atrodami arī Bobbi Brown piedāvājumā. 

Viens produkts lūpām un acīm

Izteiksmīgas un pilnīgas lūpas ir sievietes trumpis! Iesaku izmēģināt šķidrās lūpu lakas, kas ir ne vien lielisks produkts perfektai noturībai, bet to var izmantot arī kā bāzi zem acu ēnām. Turklāt tumšos lūpu laku toņus var izmantot arī acu lainera novilkšanai. Pirms lūpu krāsošanas lietojiet lūpu skrubi, lai noņemtu sauso ādas kārtiņu un uzlabotu asins cirkulāciju – tie atrodami MAC cosmetics piedāvājumā.

Dūmakainas acis vēljoprojām modē

Make-up tendence, kuru var jau pieskaitīt pie klasikas ir dūmakainas acis, kas jau kārtējo sezonu sevi piesaka visai drosmīgi. Der gan atcerēties to, ka tām nav jābūt veidotām no tumšajiem un melnajiem toņiem. Dūmakainas acis var veidot arī izmantojot bronzīgus, bēšus un maigi pelēkus toņus; vai arī apvienot divas lieliskas tendences – veidot dūmakainas acis izmantojot vienu krāsu: zaļu, zilu, violetu vai kādu citu, kura pieskaņosies tērpam, akcentēs to vai papildinās. Izvēloties akcentēt acis – lūpas ieteicams krāsot neitrālos toņos. 

MUST-HAVE  produkts šim rudenim

Izmantojiet caurspīdīgu pūderi, lai fiksētu krēmveida kosmētiku, un lai tā turētos visas dienas garumā. Izvēlieties translucent birstošus pūderus, jo tad nebūs jādomā par to vai ādas tonis caur sezonām ir mainījies. Lieliski šāda tipa pūderi ir Sensai un Lancome zīmolu piedāvājumā. Pūderis ir nevainojama un noturīga grima galvenais instruments!