Lancôme skropstu kopšanas rutīna

Rūpējoties par sevi, rutīnas ir būtiska ikdienas sastāvdaļa. Sākot no treniņu rutīnas, līdz ādas un skropstu kopšanas rutīnai. Tik tiešām, tā arī tas tika domāts … skropstu kopšanas rutīna! Vai jums tāda ir? Lancôme, kā skropstu kopšanas inovators, kopš 1967.gada, tic, ka jūs spētu to novērtēt. Saskatot skropstu kopšanas iespējas, esam radījuši savu 2020. gada redzējumu par kopjošu serumu skropstām: jauno Cils Booster Lash Revitalizing Serum.

Lancôme skropstu kopšanas rutīna: kā lietot skropstu serumu?

 

Et voila! Ar Lancôme pirmo skropstu kopšanas rutīnu, izmantojot jauno Cils Booster Lash Serum, jūs sasniegsiet tik skaistu rezultātu, ka nespēsiet noticēt savām acīm!

 

 

Kā darbojas skropstu serums? Cils Booster Lash Revitalizing seruma sastāvā ir četras iedarbīgas aminoskābes, kas kondicionē un atjauno skropstas visā garumā, no saknītēm līdz pat galiņiem. Serīns, prolīns, arginīns un glutamīnskābe kopā veidojo spēcīgu kerasolution kompleksu. Šis sastāvs ir īsts gardums skropstām, jo pabaro un kondicionē tās visā garumā, lai jau 4 nedēļu laikā jūsu skropstas izskatītos blīvākas, biezākas un garākas.

 

Kā uzklāt skropstu serumu?                                   

  1. Serumu klājiet uz tīrām skropstām 2 reizes dienā gar skropstu līniju no saknēm līdz skropstu galiņiem
  2. Pagaidiet 1 minūti un 30 sekundes pirms acu kosmētikas uzklāšanas.
  3. Profesionāļi iesaka: Lai iegūtu vēl pilnīgākas skropstas, uzklājiet Cils Booster XL Primer uz skropstām, kam seko jūsu iecienītā skropstu tuša.

Lancôme skropstu serums ir drošs ikdienas lietošanai uz skropstām, jo ​​tas ir pārbaudīts opthamoloģiskā kontrolē, kā arī piemērots jutīgām acīm.

 

 

Sastāvdaļu saraksts:

AQUA / WATER / EAU ● ALCOHOL DENAT. ● GLYCERIN ● HYDROXYETHYLCELLULOSE ● PENTYLENE GLYCOL ● SODIUM HYALURONATE ● MADECASSOSIDE ● ROSA CENTIFOLIA EXTRACT / ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT ● ROSA MEICHIBON/DELGRAMAUE CALLUS ● SAFFLOWER GLUCOSIDE ● THREONINE ● SODIUM CITRATE ● ARGININE ● SERINE ● 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL ● PROLINE ● ALANINE ● AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE ● ASCORBYL GLUCOSIDE ● PROPANEDIOL ● PROPYLENE GLYCOL ● HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL ● CITRIC ACID ● XANTHAN GUM ● PANTHENOL ● BIOTIN ● GLUTAMIC ACID ● POLYSORBATE 21 ● TOCOPHEROL ● TOCOPHERYL ACETATE ● PHENOXYETHANOL ●