LANCASTER – DROŠAM IEDEGUMAM

Lancaster Sun Beauty Saules aizsarglīdzeklis zeltainam iedegumam SPF 30, 75 ml 18,- EUR

Pirms sauļošanās uzklāt uz ķermeņa un ik pa laikam bagātīgi uzklāt no jauna, lai nodrošinātu nepārtrauktu aizsardzību, īpaši pēc peldēšanās, svīšanas vai slaucīšanās ar dvieli. Sargājiet zīdaiņus un bērnus no tiešiem saules stariem. Pat ja tiek lietots aizsarglīdzeklis pret sauli, pārmērīga saules staru iedarbība nopietni apdraud veselību.

Lancaster Tan Maximizer Eļļa iedeguma pastiprināšanai, 150 ml 39,- EUR

Eļļa pēc sauļošanās, paildzina iedegumu līdz 1 mēnesim. Ķermenim – jebkura tipa ādai. Paildziniet iedeguma efektu līdz pat vienam mēnesim ar kopjošo un ādas izskatu uzlabojošo pēcsauļošanās LĪDZEKLI ZELTAINA IEDEGUMA PASTIPRINĀŠANAI.

·        Lancaster IEDEGUMA AKTIVĒŠANAS KOMPLEKSS ar dabiskas izcelsmes buriti eļļu veicina iedeguma veidošanos un vienmērīgu melanīna izdalīšanos ādā.

·        ATJAUNOJOŠAIS* KOMPLEKSS acumirklī nomierina ādu pēc sauļošanās

Izsmalcinātais sastāvs ar sešām dabiskas izcelsmes eļļām ādas skaistumam acumirklī iesūcas ādā, lai tā kļūtu elastīga un mitrināta. Mirdzošā eļļa veido zeltaini starojošu iedegumu un mazina iedegušās ādas nolupšanas risku.

Lancaster Tan Maximizer Līdzeklis iedeguma pastiprināšanai, 250 ml 43,- EUR

Losjons pēc sauļošanās, paildzina iedegumu līdz 1 mēnesim. Paildzina iedeguma efektu līdz pat vienam mēnesim, kā arī pēc sauļošanās nomierina ādu un atjauno mitrumu tajā. Bagātīgi uzklāt uz sejas un pārējā ķermeņa pēc sauļošanās un saulē pavadītām brīvdienām.