LACOSTE L.12.12.

Šajā gadā leģendārais Lacoste L.12.12 tiek piedāvāts Eau de Parum veidolā, kura kompozīcijas smaržu notīm iedvesma smelta no modes nama leģendārā polo krekla stāsta. Par pamatu ņemot Renē Lakostes izgudrotā pikē auduma vieglumu un elpojošo struktūru, kas dod vairāk brīvības, Marī Salamaņa un Ane Aio šo gaisīgumu ir ievijušas izsmalcinātajās smaržu kompozīcijās sievietei un vīrietim.

 

L.12.12 Eau de Parfum Blanc viņam

Radikāli atšķiroties no vispārpieņemtā, šis allaž modernais aromāts spēlējas ar kontrastiem, lai pielāgotos savam lietotājam. Saulainajai dzirkstošajai citrusaugļu smaržai piejaucas dzīvīgs zaļoksnums. Koksnes siltums saduras ar eikalipta dzestrumu. Zem tā visa slēpjas patīkams ciedra un kardamona pikantums.

Pirmiespaidam – Austrālijas laima un eikalipta svaigās notis. Labsajūtai – ciedrkoka un priežu esences smarža.

 

Lacoste L.12.12 Eau de Parfum Blanc 50ml 70,90

 

 

L.12.12 Eau de Parfum Rose viņai

Atgādinot pikē auduma vieglumu, šis elegantais jaunais smaržūdens sievietēm ir kā koša brāzma ar plumērijas un rožu ziedu smaržu, kurai izteiksmību piešķir zaļā mandarīna un piparmētras vēsma uz muskusa un muskata malvas aromāta fona.
Sārtajā pudelītē ir gaišs un svaigs smaržūdens ar augļu un ziedu aromātu pārliecinātai sievietei, kuru priecē kustību brīvība un stils.

Pirmiespaidam – mandarīna un piparmētru esences atsvaidzinošās notis. Labsajūtai – eleganto muskusa un rožu pamatnošu dvesma.

Lacoste L.12.12 Eau de Parfum Rose  50ml 73,90