Labākā izvēle – dabisks skaistums

Dabisks skaistums ir tendence, par ko pēdējā laikā interesējas aizvien vairāk. Ar jēdzienu “dabisks skaistums” domājam gan par kosmētikas līdzekļiem, kuru sastāvdaļas ir maksimāli dabīgas, gan arī par make-up uzklāšanas veidu, iegūstot nemanāma  grima efektu. Esam izvēlējušies produktus, ar kuriem vēlamies sasniegt abus mērķus – gan produkta dabisko, kvalitatīvo sastāvu, gan vizuāli dabisku make-up. Dabisks ir viss, kas ir tīrs, nesamākslots, saskaņā ar sevi. Kļūst aizvien aktuālāk izdarīt dabiskas izvēles savā ikdienā, izskatīties un novecot dabiski. Dabiskais skaistums piemīt katram no mums.

Dabiskam no make-up izskatam izvēlieties, piemēram, Dr. Hauschka tonālo krēmu, kas vienlaikus ir arī kopjoša bāze un palīdz saglabāt ādas dabīgo mitruma līmenī un aizsargā to no vides kaitīgās iedarbības. Piešķiriet sejai dabisku mirdzumu ar MÁDARA  Cosmic Drops izgaismojošo fluīdu un izceliet savas skropstas ar Clarins wonder perfect mascara 4D skropstu tušu, tā ir apjomu piešķiroša un pagarinoša skropstu tuša, kuras sastāvā ir rožu vasks, kas palīdz rūpēties par dabīgā  skropstu skaistuma saglabāšanu.

Clarins wonder perfect mascara 4D skropstu tuša 33,90
Apjomu piešķiroša un pagarinoša skropstu tuša, kuras sastāvā ir rožu vasks, kas palīdz rūpēties par dabīgā  skropstu skaistuma saglabāšanu.

Dr. Hauschka tonālais krēms 24,-
Tonālais krēms vienlaikus ir arī kopjoša bāze, kas palīdz saglabāt ādas dabīgo mitruma līmenī un aizsargā to no vides kaitīgās iedarbības. Piešķir ādai dabīgu mirdzumu.

MÁDARA  Cosmic Drops izgaismojošs fluīds 24,-
MÁDARA izgaismotājs ir dabīgs, sertificēts produkts, kas ir  piemērots lietošanai gan vienā gan vairākās kārtās, lai piešķirtu ādai gan vieglu, veselīgu starojumu, gan satriecoši žilbinošu izskatu.

 

Christian Dior Lipp Addict Lip Glow lūpu eļļa 37,90
Jaunā Dior lūpu eļļa izcels lūpu dabīgo toni, piešķirot tām nevainojamu mirdzumu. Sastāvā esošā ķiršu eļļa intensīvi mitrina un kopj lūpas aizsargājot tās visas dienas garumā.

MÁDARA Guilty Shades acu un vaigu ēnas 22,-
Šis daudzpusīgais produkts kalpos gan kā acu, gan vaigu ēnas. Patīkamā zīdainā tekstūra padara to viegli klājamu gan uz plakstiņiem, gan izceļot vaigu kaulus. Šis MÁDARA produkts nojauc robežas un dod vaļu iztēlei.

Dior Diorskin Nude Luminizer Coral vibes izgaismotājs 47,90
Sastāvā esošās perlamutra daļiņas piešķir ādai izsmalcinātu mirdzumu un īpaši pielāgojas katram adās tonim.

Dr Hauschka bronzējošs pūderis 24,90
Smalkais pūderis piešķir ādai caurspīdīgu dabīga iedeguma izskatu. Sastāvā esošie lazdas un salvijas ekstrakti kopj un aizsargā ādu –  tā izskatās atpūtusies un starojoša. 

Vita Liberata Beauty Blur Skin Tone Optimizer sejas toni izlīdzinošs līdzeklis, 30 ml 35,90
Vita Liberata Besauty Blur serums izlīdzina ādas toni kā arī novērš nelielās sejas ādas nepilnības. To iespējams lietot arī kā mitrinošu bāzi.

MÁDARA  Brow Pomade uzacu pomāde 20,-
MÁDARA  uzacu pomādes Izmeklētie toņi piestāvēs ikvienam sejas ādas tonim, nodrošinot dabisku izskatu bez nevēlamām siltām, dzeltenīgām vai sarkanīgām nokrāsām.