La Prairie Skin Caviar skaistuma diena

27.09.2018. La Prairie aicina Jūs uz Skin Caviar skaistuma dienu.

Internacionālā La Prairie komanda ar prieku gādās par Skin Caviar Art of Perfection procedūrām Remastered kolekcijas ietvaros. Jūs gaidīs īpašas dāvanas par katru pirkumu un patīkami pārsteigumi.

ATJAUNOTAIS ŠEDEVRS

Savos meklējumos radīt visdelikātāko sejas kopšanas līdzekli La Praire pirms vairāk kā 30 gadiem atklāja pasaulei kaviāra unikālo spēku pabarot un atjaunot ādu. Šobrīd La Prairie atkal ceļ gaismā kaviāru ar jauninājumu Caviar Premier. Atjaunots ar šo jauno kaviāra inkarnāciju, Skin Caviar Luxe Cream pārspēj visu, ko pirms tam uzskatīja par iespējamu, piedāvājot vienreizīgu jutekliskas elegances dimensiju kopā ar nekad agrāk nepieredzētu liftinga un atjaunojošu efektu. KAVIĀRA FORMULA La Prairie novatoriskā kaviāra formula ir uzlabojusi dabisko kaviāra ekstraktu ar bioinženierijas izstrādātām visefektīvākām ingredientu komponentēm, kuras iepriekš nebija iespējams izdalīt. Ar Caviar Premier pirmo reizi tiek izmantots viss kaviāra potenciāls. Bagātināts ar La Prairie ekskluzīvo – šūnu kompleksu, šī unikālā formula veicina ādas stingruma un elastības palielināšanos.

NEPĀRSPĒTA ELEGANCE

Atjaunotais Skin Caviar Luxe Cream ir īsts sajūtubaudījums. Tas piedāvā brīnišķīgu pieredzi no brīža, kad kobalta zilā bundžiņa tiek izcelta no sudrabainās kastītes līdz signatūras aromāta mūsdienīgai interpretācijai, un nobeidzot ar uzklāšanas maigo kustību.