La Mer ekskluzīvi tikai stockmann

„La Mer” noslēpums. Vieni apgalvo, ka tā ir zinātne. Citi to sauc par brīnumu. 

La Mer mūžīgā skaistuma noslēpums

Universālveikala Stockmann ekskluzīvo skaistumkopšanas produktu klāstu papildinājis luksusa ādas kopšanas zīmols La Mer, kas ar savu maģisko krēmu, eliksīru un citu produktu palīdzību rada ceļu mūžīgā skaistuma virzienā. Zīmola īpašais noslēpums ir eliksīrs Miracle BrothTM  un tas ir katra La Mer produkta sastāvā. Jaunākie zīmola produkti ir The Lip Volumizer lūpu serums un The Concentrate serums sejai. La Mer klāstā ir atrodami arī dažādi ķermeņa kopšanas produkti, kas, pateicoties patentētajai zīmola formulai, padara mirdzošu pat vissausāko ādu.

 

Jūras noslēpums

Mūsu ceļš aizsākās, kad doktors Makss Hjūbers cieta no apdegumiem pēc nelaimes gadījuma laboratorijā. Тas viņu iedvesmoja ņemt likteni savās rokās. Dienā viņš bija astrofiziķis, bet naktī — astronoms un sapņotājs, kas cerēja atklāt iemīļotās jūras leģendāro dziedniecisko spēku. Seštūkstoš eksperimentu un 12 meklējumu gadi noveda pie mūža sasnieguma — fermentācijas procesa, kas brūnaļģes un citas tīras sastāvdaļas pārvērš „Burvju virā”TM. Šis šūnas atjauninošais eliksīrs „Crème de la Mer” pamatā beidzot pārvērtīs viņa ādas izskatu.

 

Pārvērtību process

„Burvju vira” ir „La Mer” slaveno un tīkoto līdzekļu dvēsele. Trīs līdz četru mēnešu biofermentācijas process pārveido dabiskas brūnaļģes, vitamīnus un citas tīras sastāvdaļas par ādu veldzējošu brīnumu, kas ir „Crème de la Mer” dziedinošās valgmes pamatā. Šajā laika pārbaudi izturējušajā fermentācijas tradīcijā atsevišķas sastāvdaļas tiek pakļautas vielmaiņas procesam, kas tās pārveido par mikroelementiem, ko āda var labāk pazīt un uzņemt.

Fizikas spēks

Fizikas un enerģijas spēks iedvesmoja doktoru Maksu Hjūberu izmantot inovatīvu pieeju ādas vitalitātes atjaunošanai. Lai atdarinātu sauli un viļņu dabisko ritmu, fermentācijas procesā „Burvju vira” tiek pakļauta pulsējošai skaņas un gaismas enerģijai, kas pastiprina tās iedarbību, sniedzot maksimālu labumu ādai. Joprojām inovāciju priekšgalā izvirzījusies „Burvju vira” palīdz ādai uzņemt enerģiju, kas uzlabo ādas veselīgo izskatu un starojošo mirdzumu.

Ilgtspējīga ievākšana

To dabiskās pašatjaunošanās spējas iedvesmots, doktors Makss Hjūbers par atjaunināšanās avotu izvēlējās okeāna brūnaļģes, kas spēj izaugt pat par sešdesmit centimetriem dienā. Lai nesabojātu ekosistēmu, tīrajos, aizsargātajos Vankūveras salas piekrastes ūdeņos ilgtspējīgi ar rokām tiek ievākti tikai augšējie zari ar lapām. Lai tās saglabātu spēcīgās reģeneratīvās īpašības, vērtīgās dzīvās aļģes tiek novietotas uz ledus un ar lidmašīnu nogādātas Maksa Hjūbera pētniecības laboratorijās, kur tās uzsāk pārvēršanos par „Burvju viru”.

Nerūpnieciska pieeja

Slavenais „Crème de la Mer” tiek gatavots atbilstīgi visaugstākajiem meistarības standartiem.

  • Katru „Crème de la Mer” trauciņu piepilda ar rokām astoņu stundu laikā pēc maisījuma pagatavošanas, nepārtraukti uzraugot temperatūru telpā. Šis laikietilpīgais paņēmiens saglabā krēma sastāvdaļas to neparastajā emulsijas stāvoklī.
  • Katru reizi, kad tiek gatavota „Burvju vira”, tai tiek pievienoti pilieni no iepriekšējās partijas, kas veido mūžīgu saikni ar mūsu oriģinālu.

La Mer produkti

La Mer Creme da la Mer – maģisks krēms, kā jauna stāsta sākums.

La Mer Creme de la Mer barojošais sejas krēms ir pirmais zīmola radītais produkts, kas plašāk pazīstams ar savu spēju pārveidot ādu. Tas nodrošina ilgstošu mitrināšanu, padarot ādu dabiski gaišāku un mirdzošāku. Šo, nu jau par ikonisku kļuvušo krēmu, savā ikdienā izmanto daudzas slavenības, kuras par to ir sajūsmā. La Mer Creme de la Mer sejas krēms uzlabo ādas dabisko spēju cīnīties pret ārējās vides nelabvēlīgo ietekmi un tās radīto sausumu.

The Moisturizing Cream 30 ml

Ar jūrā atrodamo spēcinošo sastāvdaļu īpašībām pildītais krēms ievērojami uzlabo sejas ādas stāvokli. Pēc krēma uzklāšanas āda kļūst tvirtāka, smalkās grumbiņas un mīmikas krunciņas tiek izlīdzinātas un kopumā ādai tiek sniegts jauneklīgāks izskats.
La Mer mitrinošie krēmi ir bagātināti ar Miracle BrothTM  eliksīru, kas atjauno šūnas, mīkstina un izlīdzina ādu. Šie ādas kopšanas līdzekļi garantē vislabāko mitrināšanu un ir piemēroti visiem ādas tipiem.

Cena: 159,- EUR
Piedāvājums Pastāvīajiem Klientiem
La Mer Moisturizing cream 100ml 372,- (465,-)

The Moisturizing Cool Gel Cream 30 ml

Atvēsinošs gēls, kas mitrina un nomierina ādu, lai panāktu svaiguma sajūtu. Atjauno dabisko ādas spīdumu un veselību. Miracle BrothTM  ir jau labi pazīstamā sastāvdaļa, kas atrodama visos La Mer produktos, tā baro ādu ar enerģijas avotiem, kas iegūti no jūras produktiem. Piemērots kombinēta tipa un problemātiskai ādai. 

Cena: 159,- EUR

The Moisturizing Soft Cream 30 ml

Īpaši maigs krēms, kas dziļi baro ādu un piešķir tai spīdumu. Atjauno dabisko ādas mirdzumu un veselību. Visos La Mer produktos esošā sastāvdaļa Miracle BrothTM  baro ādu ar atjaunojošiem enerģijas avotiem, kas iegūti no jūras. Piemērots kombinēta tipa un sausai ādai. 

Cena: 159,- EUR
Piedāvājums Pastāvīajiem Klientiem
La Mer Moisturizing soft cream 100ml 372,- (465,-)

The Moisturizing Matte Lotion 50 ml

Mitrinošais sejas losjons absorbē liekos taukus, atjauno dabisko ādas mitruma līmeni, padara poras mazāk pamanāmas un atjauno ādas veselību, sniedzot svaigu un matētu izskatu. Miracle BrothTM  ir jau labi pazīstamā sastāvdaļa, kas atrodama visos La Mer produktos, tā baro ādu ar enerģijas avotiem, kas iegūti no jūras produktiem. Piemērots jutīgai ādai.

Cena: 239,- EUR

The Moisturizing Soft Lotion 50 ml

Viegls krēms, kas ātri iesūcas ādā un atjauno tās mitrumu. Āda izskatās dabiski mirdzoša un veselīga. Miracle BrothTM  ir jau labi pazīstamā sastāvdaļa, kas atrodama visos La Mer produktos, tā baro ādu ar enerģijas avotiem, kas iegūti no jūras produktiem. Piemērots kombinēta tipa ādai. 

Cena: 239,- EUR

The Hand Treatment 100 ml

Zīdains roku kopšanas krēms, kas palīdz atjaunot ādas dabisko mitruma līmeni. Mīkstinošs un bagātīgs, pateicoties īpašajam sastāvdaļu kopumam, nekavējoties mitrina pat ļoti sausu roku ādu un padara to mirdzošu. 

Cena: 97,- EUR

 

Ādas kopšanas supervaronis – The Concentrate.

La Mer zīmola produkts The Concentrate ir spēcīgs Miracle BrothTM  koncentrāts, kam piemīt seruma tekstūra. Izmantojot īpašus aukstā vakuuma ražošanas procesus, tiek uzlabota un izcelta eliksīra aktīvo sastāvdaļu iedarbība. Eliksīrs līdzsvaro ādu, mazinot apsārtumu, kairinājumus un citas iekaisuma pazīmes. Rūpīgi atlasītas sastāvdaļas aizsargā jutīgu ādu, vienlaicīgi ļaujot tai elpot. 

Zinātniski pierādīts, ka ilgstošs un hronisks ādas iekaisums izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos, kā arī UV staru un citu vidē sastopamo kaitīgo vielu ietekmē samazinās kolagēna daudzums organismā, kas veicina krunciņu rašanos. Jūras dzīlēs iegūtās The Concentrate seruma sastāvdaļas veicina ādas atjaunošanos. 

The Concentrate 30 ml

The Concentrate serums – revolucionārs ādu atjaunojošs un līdzsvarojošs serums, kas mazina apsārtumu un kairinājumu. Pastāvīgas lietošanas rezultātā tiks panākts ādas šūnu atjaunošanās process.  

Cena: 247,- EUR

La Mer serumi nodrošina, ka visas aktīvās sastāvdaļas sasniedz ādas dziļākos slāņus. Šie produkti mitrina, palīdz veicināt dabisku mirdzumu un padara ādu tvirtāku, lai tā būtu dzīvīga un starojoša.

The Lifting Contour Serum 30 ml

Serums ar zīdainu tekstūru, kura sastāvā ir jūras produktu komplekss, kas veicina dabisku kolagēna ražošanos un palīdz izcelt sejas vaibstus. Savelkošs, paceļošs un tonizējošs efekts. 

Cena: 296,- EUR

The Regenerating Serum 30 ml

Spēcīgs serums ar zīdainu tekstūru atjauno ādu, lai to saglabātu veselīgu un starojošu. Serums satur atjaunojošu enerģiju, kas palīdz ādai izskatīties starojošai un izlīdzina smalkas krunciņas. 

Cena: 317,- EUR

The Revitalizing Hydrating Serum 30 ml

Jūras enerģija, kas ietverta vieglajā un dziļi barojošajā mitrinošajā serumā, padara ādu tik starojošu, veselīgu un svaigu, kā vēl nekad. Ātras iedarbības serums ādu pārklāj ar mitrinošu kārtiņu, kas to uztur veselīgu un sabalansētu. 

Cena: 191,- EUR

Āda ap acīm ir viena no jutīgākajās zonām, kam nereti vajadzīga efektīva, bet maiga kopšana. La Mer produkti, kas radīti ādai ap acīm, palīdz novērst grumbu rašanos, kā arī to aizsargā un mitrina.

The Eye Concentrate 15 ml

Koncentrēts acu krēms, kas nodrošina mirdzumu un vitalitāti. Ādu mīkstinošās sastāvdaļas izlīdzina smalkas krunciņas un rada veselīgāku izskatu. Produkta sastāvs samazina tumšos lokus zem acīm un liek ādai mirdzēt. 

Cena: 189,- EUR

The Eye Balm Intense 15 ml

Nomierinošs un ātri uzsūcošais acu krēms izlīdzina ādu, mazina pietūkumu un nomierina acis, lai āda izskatītos atpūtusies. Luksusa krēms dziļi mīkstina, mitrina un mazina krunciņas un citas noguruma pazīmes. 

Cena: 189,- EUR

 

La Mer skūpsti.

Veselīgas un pilnīgas lūpas vienmēr ir bijis jaunības, skaistuma un jutekliskuma simbols. Vieglā un reizē bagātīgā Lip Volumizer tekstūra nekavējoties mitrina lūpas. Zīdainais serums padara lūpas manāmi maigākas un apjomīgākas, radot jauneklīgāku izskatu. Vieglais piparmētru aromāts rada patīkami atsvaidzinošu efektu. 

Īpaši šim produktam izveidotais komplekss radīts no jūras produktiem un uzturvielām bagātiem minerāliem. Kopā tie veicina dabisku kolagēna izdalīšanos ādā. Laima tējas koncentrāts ir bagāts ar antioksidantiem, kas pasargā ādu no vides kaitīgās ietekmes. 

Izmantojiet serumu atsevišķi, lai iegūtu dabiski rozā rezultātu vai kopā ar La Mer lūpu balzamu īpaši mitrinošam efektam. Ja izvēlaties lietot lūpu balzamu, izmantojiet serumu, lai sagatavotu lūpas vai otrādi – lietojiet serumu kā pārklājumu mirdzošam efektam.

The Lip Volumizer

Serums ar zīdainu tekstūru, kas nekavējoties mitrina lūpas. Padara lūpas maigākas un apjomīgākas. Sniedz skaistu spīdumu, radot veselīgu lūpu izskatu. 

Cena: 65,- EUR