La Mer ekskluzīvi tikai stockmann

„La Mer” noslēpums. Vieni apgalvo, ka tā ir zinātne. Citi to sauc par brīnumu.

Kopš izveides „Crème de la Mer” ir nodarbinājis neskaitāmu pielūdzēju iztēli. Stāsts par doktora Maksa Hjūbera slepeno zelta eliksīru un tā leģendāro dziedinošo valgmi ir intriģējošs līdz pat šai dienai.

Jūras noslēpums

Mūsu ceļš aizsākās, kad doktors Makss Hjūbers cieta no apdegumiem pēc nelaimes gadījuma laboratorijā. Тas viņu iedvesmoja ņemt likteni savās rokās. Dienā viņš bija astrofiziķis, bet naktī — astronoms un sapņotājs, kas cerēja atklāt iemīļotās jūras leģendāro dziedniecisko spēku.

Seštūkstoš eksperimentu un 12 meklējumu gadi noveda pie mūža sasnieguma — fermentācijas procesa, kas brūnaļģes un citas tīras sastāvdaļas pārvērš „Burvju virā”TM. Šis šūnas atjauninošais eliksīrs „Crème de la Mer” pamatā beidzot pārvērtīs viņa ādas izskatu.

Pārvērtību process

„Burvju vira” ir „La Mer” slaveno un tīkoto līdzekļu dvēsele. Trīs līdz četru mēnešu biofermentācijas process pārveido dabiskas brūnaļģes, vitamīnus un citas tīras sastāvdaļas par ādu veldzējošu brīnumu, kas ir „Crème de la Mer” dziedinošās valgmes pamatā. Šajā laika pārbaudi izturējušajā fermentācijas tradīcijā atsevišķas sastāvdaļas tiek pakļautas vielmaiņas procesam, kas tās pārveido par mikroelementiem, ko āda var labāk pazīt un uzņemt.

Fizikas spēks

Fizikas un enerģijas spēks iedvesmoja doktoru Maksu Hjūberu izmantot inovatīvu pieeju ādas vitalitātes atjaunošanai. Lai atdarinātu sauli un viļņu dabisko ritmu, fermentācijas procesā „Burvju vira” tiek pakļauta pulsējošai skaņas un gaismas enerģijai, kas pastiprina tās iedarbību, sniedzot maksimālu labumu ādai. Joprojām inovāciju priekšgalā izvirzījusies „Burvju vira” palīdz ādai uzņemt enerģiju, kas uzlabo ādas veselīgo izskatu un starojošo mirdzumu.

Ilgtspējīga ievākšana

To dabiskās pašatjaunošanās spējas iedvesmots, doktors Makss Hjūbers par atjaunināšanās avotu izvēlējās okeāna brūnaļģes, kas spēj izaugt pat par sešdesmit centimetriem dienā. Lai nesabojātu ekosistēmu, tīrajos, aizsargātajos Vankūveras salas piekrastes ūdeņos ilgtspējīgi ar rokām tiek ievākti tikai augšējie zari ar lapām. Lai tās saglabātu spēcīgās reģeneratīvās īpašības, vērtīgās dzīvās aļģes tiek novietotas uz ledus un ar lidmašīnu nogādātas Maksa Hjūbera pētniecības laboratorijās, kur tās uzsāk pārvēršanos par „Burvju viru”.

Nerūpnieciska pieeja

Slavenais „Crème de la Mer” tiek gatavots atbilstīgi visaugstākajiem meistarības standartiem.

  • Katru „Crème de la Mer” trauciņu piepilda ar rokām astoņu stundu laikā pēc maisījuma pagatavošanas, nepārtraukti uzraugot temperatūru telpā. Šis laikietilpīgais paņēmiens saglabā krēma sastāvdaļas to neparastajā emulsijas stāvoklī.
  • Katru reizi, kad tiek gatavota „Burvju vira”, tai tiek pievienoti pilieni no iepriekšējās partijas, kas veido mūžīgu saikni ar mūsu oriģinālu.

„Crème de la Mer”
Ar spēcīgu „Burvju viras” devu pildītais „Crème de la Mer” ir mitrinošs līdzeklis, ar kuru viss sākās. Ar pārveidojošu spēku pazīstamais līdzeklis palīdz novērst sausumu, uz visu dienu piesātinot ādu ar valgmi. Līdz visveselīgākajam izskatam atjauninātā āda izskatās dabiski mirdzoša.