La Mer Look

Aicinām izbaudīt jūsu ādas vajadzībām pielāgotu La Mer pakalpojumu La Mer Look!

Skincolor de la Mer ir ieguvumu kombinācija, ko rada ādas kopšana un maigs, starojošs grims. Tā vizāžisti un skaistumkopšanas cienītāji panāk unikālo “La Mer Look” – veselīgu, starojošu un jauneklīgu.

Mitrinošs izgaismotājs

Jaunais produkts –  The Hydrating Illuminator, kas satur leģendāro La Mer eliksīru – The Miracle BrothTM, pievienojas Skincolor de la Mer līnijai, nodrošinot ādai tūlītēju, starojošu mirdzumu un enerģijas spēku. The Hydrating Illuminator – mitrinošs izgaismotājs, kas mirdz un stimulē ādu, atstājot to ar caurspīdīgu plīvuru, pateicoties kuram āda uzreiz staro ar mirdzumu. Piepildīts ar enerģijas pilnu Miracle Broth un Lime Tea Concentrate, tas mitrina un stimulē ādas vitalitāti, lai atjaunotu tās jauneklīgo izskatu. Gaismu atstarojošās daļiņas ir veidotas, lai izstarotu spektrālo gaismu un radītu tūlītēja un ilgstoša mirdzuma dabisku efektu. Aktīvais jūras sastāvdaļu sajaukums palīdz uzreiz izlīdzināt ādu, pateicoties optimālai, dziedinošai mitrināšanai un būtiskām barības vielām.

The Luminous Lifting Cushion tonālais krēms SPF 20

Īpaši vieglā pamata konsistence piedāvā atsvaidzinošu un dziļu mitrināšanu, kā arī komforta “otrās ādas” sajūtu. Color Capsule tehnoloģija uztur krāsu perfektā stāvoklī un nodrošina pārklājumu daudzos līmeņos, kas ir pielāgoti individuālām vajadzībām. Rezultāts ir mitrumizturīga formula, kas piedāvā ilgstošu, nevainojamu krāsu un mirdzošu apdari jebkurā vietā un laikā. Strādājot ar jaunu pamatu, zīmols La Mer mēģināja uzlabot produktu koncepcijas. Tā rezultātā Luminous Lifting Cushion Foundation var lepoties ar unikālu ādas kopšanas formulu un praktisku, kompaktu dizainu.

Pūderis

Grezns, īpaši viegls pūderis dekoratīvas kosmētikas nofiksēšanai. Atstāj caurspīdīgu un starojošu efektu. Izveidots no daļiņām ar vienveidīgu formu un pārklājumu, uzreiz saplūst ar ādu un lieliski harmonizējas ar tās nokrāsu. Jūras produktu daļiņas − viena no vieglākajām matērijām pasaulē − rada dabisku un nevainojamu finišu ar caurspīdīgu pārklājumu.

Ota birstošajam pūderim

Eleganta ota tika izveidota birstošā un kompaktā pulvera uzklāšanai. Paņem lielu daudzumu pūdera ar maigu kustību, piedāvājot pilnīgāku pārklājumu. No otras puses, dabīgāko efektu nodrošina plānāka slāņa izklāšana uz sejas. Delikātas, dabīgas spalvas vienmērīgi slīd pa visu seju, izlīdzinot virsmu un ādas toni.

The Soft Fluid Long Wear tonālais krēms SPF20

Daudzdimensionāls, zīdaini gluds, stipri mitrinošs un īpaši izturīgs. Pamats atstāj sejas ādu atsvaidzinātu un ļauj uzklāt daudzos slāņos, lai sasniegtu visvairāk vēlamo pārklājumu. Tagad pieejams divdesmit vienā tonī. Caurspīdīgs presētais pūderis Lieliski piemērots ikdienas korekcijām dienas laikā, nodrošinot svaigu un dabiski matētu finišu. Tas ir plakans, ar plūdlīnijas formām, satur spoguli un sūkli dažāda veida lietojumiem. Pieejams caurspīdīgā versijā un četros toņos, kas pielāgojas ādas pigmentam.

Korektors

Īpaši krēmīgs korektors, kas satur patentēto Miracle Broth. Tas saplūst ar ādu, nodrošinot zīdainu, vieglu pārklājumu, un piedāvājot kopšanu, kas bagāta ar jauneklīgiem antioksidantiem. Pieejams četros toņos.

Iegādājoties produktu no La Mer Skincolor līnijas, dāvanā saņemsiet divas produktu miniatūras – atjaunojošo eļļu (5 ml) un atjaunojošo masku (5 ml).*

*Piedāvājums spēkā, kamēr prece ir pieejama.