La Mer - jūras veldze vasarā

Vasarā, kad saule un karstums mums liek ilgoties pēc veldzējošas peldes, arī mūsu āda ir izslāpusi pēc īpaši rūpīgas mitrināšanas. Leģendārais, jūras spēka un augu iedvesmotais zīmols La Mer ir kā malks svaiga ūdens mūsu saules apžilbinātajai ādai. Ne velti tas ir atzīts par vienu no pasaulē labākajiem ādas kopšanas zīmoliem un stāsti par zīmola radītāju un īpašo superformulu ir leģendāri. Zīmola oficiālā pārstāve Ilze Lazda iepazīstina ar 7 must have La Mer vasaras produktiem.    

 

 

La Mer Treatment lotion 150ml 139,-

The Treatment lotion saukts arī par “šķidro eneģiju” ir lielisks pirmais solis La Mer ādas kopšanas rituālā. Vieglais ātri absorbējošais līdzeklis nodrošina tūlītēju ādas mitrināšanu, kā arī redzami mīkstina ādu un uzlabo tās struktūru. Vieglā tekstūra ir īpaši piemērota vasaras periodam.

La Mer The radiant skin tint tonējošs fluīds SPF30 40ml 85,-

Šis atsvaidzinošais vieglās konsistences līdzeklis piešķir sejai vieglu, veselīgu toni, tajā pašā laikā pasargājot no saules ietekmes. Lielisks līdzeklis saulainajām vasaras dienām.

La Mer UV aizsargājošs fluīds SPF50 92,-

The SPF50 UV protecting fluid – ikdienas sabiedrotais saulainajās vasaras dienās. Vieglais, nomierinošais losjons ar SPF50 piemērots arī nēsāšanai zem grima.  

 

La Mer The Mist sprejs 125ml 75,-

The Mist – atsvaidzinošs izsmidzināms līdzeklis, mitrinātai, svaigai adās sajūtai būs lielisks sabiedrotais ikdienas gaitās.

La Mer The Moisturizing Soft lotion 50m 250,-

The Moisturizing Soft lotion nomierina ādu un piešķir tai dabisku mirdzumu. Sastāvā esošā leģendārā Miracle Broth™ dziedinošā formula veicina ādas atjaunošanās procesus.

La Mer The Reparative ķermeņa losjons 200ml, 145,-

Šim īpaši nomierinošajam un mitrinošajam ķermeņa lsojonam piemīt visas labākās Soft Moistue losjona īpašības, nodrošinot jūsu ķermeņa ādai tik pat īpašas rūpes, kā sejas ādai.

La Mer The Concentrate serums 50ml 465,- 

Īpaši intensīvas iedarbības ādas barjeru stiprinošs serums aizkavē ādas priekšlaicīgu novecošanos. Seruma sastāvā ir īpaši koncentrēts Miracle Broth ™ formula iedarbojas uz ādu kā jaunības eliksīrs. Ne velti tas ir atzīts par vienu no visu laiku labākajiem serumiem – īsts kosmētikas pasaules dārgakmens.