KRISTĪNE KRŪZE-HERMANE dalās ar saviem skaistumkopšanas rituāliem

KRISTĪNE KRŪZE-HERMANE
Aktrise, režisors, koučs un topošā psiholoģe, triju bērnu mamma

SKAISTUMKOPŠANAS RITUĀLI

Lai justos labi, man ļoti svarīgs ir kvalitatīvs miegs un fiziskās aktivitātes. Dinamiskā režīma dēļ patlaban neatliek laiks apmeklēt sporta zāli, tāpēc vingroju mājās. Arī daba mani uzlādē. Peldos upē visu cauru gadu, un, aukstajam laikam sākoties, tas ir īpaši tonizējoši. Eju pirtī reizi nedēļā, dažreiz – biežāk. No ādas kopšanas līdzekļiem esmu iecienījusi Bioderma produktus, arī aptieku zīmolu kosmētiku pret pigmentāciju. Patīk pašmāju Mádara – lietoju viņu acu krēmu, sejas ādas pīlinga masku un dekoratīvo kosmētiku. No uztura bagātinātājiem ikdienā lietoju C vitamīnu, dzelzi un magniju. Savukārt, lai sejas āda nezaudētu tonusu, veicu regulāru pašmasāžu. Grima izveidei esmu iecienījusi zīmolus – Estée Lauder, Lancôme un Chanel. Man īpaši patīk Chanel vaigu sārtums, Lancôme uzacu zīmulis un Sensai skropstu tuša. Toties make up pamatā vislabāko efektu sniedz Sisley tonālais krēms.

MANAS LABSAJŪTAS PAMATNOSACĪJUMS

Neatkarīgi no gadalaika – tas ir laiks sev. Man ir svarīgi gūt nepieciešamo vienatnības devu, lai justos labi – tikai tad varu iekšēji restartēties un sakārtot savas domas. Mācos atmest lieko un sakārtot prioritātes. Svarīgs ir gan laiks ar ģimeni, gan laiks, ko var pavadīt divatā ar vīru. Partnerattiecības man ir ļoti svarīgas, un tam vajag atrast laiku. Lielu prieku un gandarījumu sniedz lasīšana – gan laba daiļliteratūra, gan zinātniskā literatūra.

LĪDZSVARS MANĀ DZĪVĒ

Man ir svarīgi atrast balansu starp darbu, pienākumiem un laiku, ko veltīt kvalitatīvai atpūtai. Tikties ar draugiem, jo esam sociālas būtnes un cilvēkam ir vajadzīgs otrs cilvēks. Kā arī būtiski attīstīt sevī spēju novērtēt to, kas man jau ir, neuztverot to kā kaut ko pašsaprotamu. Pētījumi liecina, ka tas būtiski uzlabo apmierinātību ar dzīvi. Labsajūta sākas ar sakārtotu iekšējo pasauli. Ja tur būs haoss un diskomforts, nekādi ārējie faktori nepalīdzēs.

Chanel Joues Contrase vaigu sārtums 47,90
Mádara SOS mitrinošs acu krēms, 20 ml 33,-
Mádara PEEL pīlinga maska, 60 ml 25,-

Sensai Lash Volumizer 38C skrpostu tuša 42,90
Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat tonālais krēms, 30 ml 74,90
Yves Saint Laurent Volume skropstu tuša 36,90

Institut Esthederm Lift & Repair acu krēms, 15 ml 62,-
Bobbi Brown Brow Kit uzacu palete 52,-
Lancôme Teint Miracle tonālais krēms, 30 ml 50,-