Kinetics jaunā kolekcija Guiltless

Skaļi atbrīvo savas slēptākās baudas. Aizmirsti par slēptām alkām un kvēlojošām kaprīzēm, kuras izrādi tikai, kad neviens nav blakus. Tev pienākas būt laimīgai bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Mēs zinām, ka dziedi salkanas pop-dziesmas, kad brauc mašīnā viena, dažreiz ēd bez galda piederumiem un atstāj aiz sevis haosu savā ģērbtuvē pēc “modes skates”, kuru pati sev izveidoji, pielaikojot visu, kas tev ir, lai saģērbtos 15 minūtes ilgam randiņam. Mēs to zinām, jo esam tādas pašas.

Ēd neskaitot kalorijas, kliedz bez iemesla, dejo it kā neviens neskatītos un korķē vaļā dzirkstošo dienas vidū, jo… kāda starpība! Ja tas tev liek justies patiesi svētlaimigi, dari to! Dāvā pasaulei savu prieku un iedvesmo citus ar savu strāvojošo pašpārliecinātību.

Sezonas krāsas

#461 Electra Neona dzeltens

Košā elektra izstaro fascinējošu enerģiju, nedaudz līdzīgu sajūtām kuras iedomājamies, ja būtu pārforsējusi ar enerģijas dzērieniem. Šis tonis ir kā atmodas zvans un svaiga gaisa ieelpa visam tām dumpinieciskajām dvēselēm, kuras slavējām jau iepriekš. Patiesam priekam un gara burvīgumam jābūt tavu aksesuāru sarakstā šosezon.

#462 Rapsberry gin Maigi sārts

Persiku sārtais tonis atspoguļo romantiskas noskaņas un labu nojautu par gaidāmajiem notikumiem. Sapņošana palīdz nokļūt pie reāliem turpmākās darbības punktiem, kuri palīdz nodrošināt tavu izaugsmes un uzplaukšanas period. Apburoša krāsa tikai pastiprinās tavu sievišķību un ļaus tev iedvesmot arī citus.

#463 Guiltless Kliedzoši sarkans

Impulsīvs un mežonīgs tonis, kurš kliedz pēc uzmanības. Drosmīgs signāls, kas liek tev tavas vajadzības nolikt augstāk nekā sabiedrība pieprasa. Kaisles un dinamiska dzīves veida krāsa, kas simbolizē drosmi un dzīvi bez sirdsapziņas pārmetumiem.

#464 Scarlet letter Grēcīgi sarkanais

“Call me Cherry” viņa izsmalcināti piebilda savā atvadu ballītē. Vienkārša un gandrīz izdzisuša cilvēka noslēpumainais alter-ego ir dzimis. Ja šī krāsa būtu karjeras opcija – tā būtu eksotiska dejotāja tikai jautrības dēļ, pat ja tas uzliktu tai noteiktu zīmogu. Vai tu uzdrošinātos dzīvot tā kā vēlies?

#465 Bloody red Ogu krūms

Šis sarkano ogu tonis ir tik asiņaini sarkans, it kā to jaucot tika sajaukti visi labākie sarkanās krāsas toņi un iegūta sapņu krāsa, kura piestāv ikvienam. Maiguma un sievišķīguma nots šajā tonī iedvesmos skaistus un sevi lutinošus darbus, to nevar nemīlēt!

#466 Innosence Debesu zila

Uzrīko sev mierīgu vakaru vannā ar savu mīļāko okēana smaržas vannas bumbu. Tu jau sen to esi pelnījusi. Šis tonis tev atgādinās spēku un neskartību ar kuru jātic savām pārliecībām. Šis zilais tonis palēnina cilvēka metabolismu un sniedz nomierinošu efektu.

#467 Blue jeans Tev noteikti nepieciešamais zilais tonis

Zils kā tavas mīļākās brīvdienu džinsas. Elegants kā karalisks vakariņu šķīvis. Tikpat intensīva kā Juan Miro gleznu galvenā krāsa, kura pamanāma gandrīz katrā viņa gleznā. Bieži asociēta ar dziļumu un stabilitāti. Mēs dievinam šo šī gada krāsu un to dievināsi arī tu.

#468 Not today, Bobby Violeti melns

Šajā krāsā pamanāmas sīkas garīgo rituālu iezīmes. Tonis atmasko tumšo dzīves skatījumu uz smalko dzīvesstilu, atbalstot tos, kuri spēj pieņemt lēmumu. Neatkarīga krāsa, kurai ir spēks atvairīt tev nevajadzīgās lietas – tu esi ambicioza un kvēla!