Kiehl's Retinol Skin-Renewing serums

Kiehl’s ilgi gaidītais jaunums – spēcīgais retinola serums ir klāt! Formulēts ar 0,1% tīra retinola, keramīdiem un peptīdiem, tas padara ādu jauneklīgu, atjaunojot tās virskārtu.

 

KIEHLS Retinol Skin-Renewing Daily Micro Dose serums

Tīrs retinols ir efektīva pretnovecošanās ādas kopšanas sastāvdaļa, kas palīdz ādai radīt un uz ādas virsmas nogādāt vairāk svaigu, jaunu šūnu. Tīrs retinols serumā palīdz acīmredzami atjaunot ādu veselīgam izskatam, vienlaikus nodrošinot pretnovecošanās priekšrocības, tostarp redzami izlīdzinot un nostiprinot ādu. Tieši tāpēc tīru retinolu uzskata par pretnovecošanās sastāvdaļu!

KIEHL’S Retinol Skin-Renewing Daily Micro Dose serums 50ml 78,90

Kiehl’s retinola serums ir akurāti izveidots, lai piegādātu saudzējošu, tīra retinola devu ar keramīdiem un peptīdiem, un iegūtu redzami jauneklīgāku ādu, novēršot redzamu apsārtumu, sausumu un lobīšanos.
Klīniskajā pētījumā tika novērota grumbu pilnīga samazināšanās *, 90% uzlabojās ādas tvirtums *, 94% respondentu piekrīt, ka tekstūra jūtas rafinēta **, 92% piekrīt, ka ādas tonis izskatās vienmērīgāks. **
90% lietotāju, pat lietotāji, kas pirmo reizi izmanto retinolu, piekrīt, ka āda lietošanas laikā jūtas komfortabli.
Viegli integrējas ādas kopšanas rutīnā un ir piemērots lietošanai dienā vai naktī.
Visiem ādas tipiem, ieskaitot jutīgus ādas tipus.

* Pamatojoties uz pētījumu, kurā piedalījās 135 eksperti pēc 12 nedēļu lietošanas.

Kā lietot retinola serumu?

Pēc sejas attīrīšanas uzklājiet Kiehl’s retinola serumu uz visas sejas, ieskaitot acu zonu, uzmanīgi izvairoties no saskares ar aci, acs plakstiņu un lūpām.
Serumu var lietot gan no rīta gan naktī.
Ja tas tiek lietots dienas laikā, serums vienmēr jālieto kopā ar SPF.
Piemērots lietošanai kopā ar citiem Kiehl’s serumiem, ieskaitot Dark Spot Corrector, Vitamin C serumu, Skin-Strengthening Serumu un Skin Plumping serumu.

Iepazīsti KIEH’S Retinol Skin-Renewing Daily Micro Dose serumu u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.