Kiehl's - ādas kopšana cīņai ar novecošanās pazīmēm

Nekad nav par vēlu sākt pretnovecošanās ādas kopšanas rutīnu. Viens no elementārākajiem ādas kopšanas noteikumiem ir tas, ka ir daudz vieglāk kaut ko novērst, nekā to “salabot”. Tas būtībā nozīmē to, ka no tādām lietām kā grumbas, pigmentācija un ar vecumu saistīta sausuma ir grūti pilnībā atbrīvoties, tiklīdz tās jau ir parādījušās uz jūsu ādas.

Lai gan tās ir dabiskas novecošanās blakusparādības, tās visiem nenotiek vienlaikus. Tas, kā jūs rūpēsieties par ādu un sevi, tieši ietekmēs to, cik jauneklīga būs jūsu āda. Ja jūs neaizsargājat un neuzturat ādas veselību, visticamāk novecošanās sekas redzēsiet ātrāk nekā kāds, kurš lieto pretnovecošanās ādas kopšanas līdzekļus. Tāpēc eksperti iesaka sākt lietot pretnovecošanas produktus agrāk, jo labāk, pat ja neesat pamanījis nevienu grumbu.

Novecošanās pazīmes-elastības zudums un izmaiņas sejas ovālā,grumbiņas un grumbas, vāja aizsargbarjera, mitruma zudums, sausums, palielinātas poras, raupja tekstūra, blāvums, pigmentācija.

Iesaka Kiehls ādas kopšanas eksperte Zane Pērkuma

 

1. Ultra facial attīrošais līdzeklis

Maigs attīrošs līdzeklis sejai, kaklam, dekoltē. Attīra ar ūdeni rītā un vakarā. Sastāvā: Skvalēns, vitamīns E, avokādo eļļa- šīs sastāvdaļas mitrina un aizsargā ādas dabīgo aizsargbarjeru, atjauno lipīdu barjeru, kā antioksidants.

Kiehl’s Ultra facial attīrošais līdzeklis 150ml 21,90

2. Ultra facial toniks

Mitrinošs, PH līmeni balansējošs toniks bez spirta sejai, kaklam, dekoltē. Lieto rītā un vakarā. Sastāvā: Skvalēns, vitamīns E, avokādo eļļa- šīs sastāvdaļas mitrina un aizsargā ādas dabīgo aizsargbarjeru, atjauno lipīdu barjeru, kā antioksidants.

Kiehl’s Ultra facial toniks 250 ml  21,90

3. Iris Extract Activating Treatment Esence

Essenci, lieto pēc tonika, un pirms seruma, lai pastiprinātu katra nākamā produkta darbību. Sastāvā: Lipo hidroksi skābe, hialuronskābe, īrisa saknes ekstrakts- šīs sastāvdaļas eksfoliē, mitrina, cīnās ar grumbiņām, atjauno barjeras funkciju, uzlabo ādas toni. Visiem ādas tipiem ieskaitot jūtīgu ādu. Uzklāt uz sejas, kakla, dekoltē ar plaukstām no rīta un vakarā.

Kiehl’s Iris Extract Activating Treatment Esence 200ml 45,90

4. Powerful-Strength Vitamin C Serums

Seruma molekula ir mazāka, sastāvdaļas koncentrētākas, tāpēc serums ir ļoti aktīvs, tas ir kā “saldais ēdiens mūsu ādai”. Sastāvā: 12,5% c vitamīns, hialuronskābe- šīs sastāvdaļas uzlabo ādas tekstūru un krāsu, samazina grumbiņas un poras, mitrina, stiprina asinsvadu sieniņas. Visiem ādas tipiem ieskaitot jūtīgu ādu. Uzklāt uz sejas, kakla, dekoltē no rīta un vakarā. Var būt sildoša sajūta.

Kiehl’s Powerful-Strength Vitamin C Serums 50ml 67,90

5. Daily Reviving koncentrāts

Dienas eļļa mirdzošākai ādai. Sastāvā: Tamānu riekstu eļļa, Ingvera saknes ēteriskā eļļa, Saulespuķu botāniskā eļļa- šīs sastāvdaļas novērš ādas bojājumus, mīkstina ādu, antioksidants, mazina iekaisumu, stiprina ādas aizsargbarjeru. Lieto no rīta, sejai, kaklam dekoltē. Visiem ādas tipiem ieskaitot jūtīgu ādu, nav komedogēna. Izsilda 2-3 piles plaukstās, ieelpo aromaterapijai, iestrādā ādā- sākot ar sausāko zonu.

Kiehl’s Daily Reviving koncentrāts 30ml 49,90

 

6. Midnight Recovery koncentrāts

Nakts eļļa, atjauno ādu, kamēr mēs guļam. Sastāvā: 15% Naktssveces eļļa-satur omega 3 un omega 6 tauksskābes, 9% skvalēns, atjauno mitrumu un elastību, nostiprina ādas barjeru, lavandas ēteriskā eļļa- šīs sastāvdaļas mitrina un aizsargā ādas dabīgo aizsargbarjeru, mierina un dod ādai mirdzumu, uzlabo ādas toni. Visiem ādas tipiem ieskaitot jūtīgu ādu, nav komedogēna. Lieto vakarā, sejai, kaklam dekoltē. Izsilda 2-3 piles plaukstās, ieelpo aromaterapijai, iestrādā ādā- sākot ar sausāko zonu.

Kiehl’s Midnight Recovery koncentrāts 50ml 71,90

7. Super Multi-Corrective krēms

Pretnovecošanās sejas un kakla krēms. Sastāvā vitamīns A, proksilāns, čaga sēne, hialuronskābe- šīs sastāvdaļas atjauno elastību, uzlabo ādas toni, tekstūru, mitrina, cīnās ar grumbiņām. Visiem ādas tipiem ieskaitot jūtīgu ādu. Uzklāt uz sejas, kakla, dekoltē no rīta (ar nosacījumu, ka dienā lieto SPF filtru) un vakarā.

 

Kiehl’s Super Multi-Corrective krēms 50ml 71,90

8. Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense SPF50

SPF 50 saules aizsardzības bloks, kuru liek uz sejas krēma (kad tas jau ir absorbējies), lieto kā pēdējo soli no kopjošajiem produktiem katru rītu, ziema, vai vasara. Lai palēninātu novecošanos, lai aizsargātu plānu kuperozu ādu, lai aizsargādu ādu no pigmenta plankumiem.

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense SPF50 30ml 37,90

9. Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Acu “atverošs” serums, kurš ir pašpietiekams kā acu krēms. Sastāvā: Hialuronskābe, ādu izgaismojoši minerāli, botāniski iegūta ramnoze- šīs sastāvdaļas mitrina, cīnās ar grumbiņām, tumšiem lokiem, nostiprina, palīdz palielināt epidermas biezumu un nodrošina smalku mirdzumu uz ādas.

Kiehls Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum 15ml 50,90

Kā papildus, nobriedušai ādai ieteiktu arī:

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask- maska ar māliem, kurkumu, dzērvērvenēm un dzērveņu sēkliņām, kas būs attīroša, pretiekaisuma, enerģizējoša un ādas tona uzlabojoša. Lieto līdz 3x nedēļā uz attīrītas ādas 5-10 minūtes, pēc tam samitrinot pirkstu galus, var viegli paskrubēt. Var būt sildoša sajūta un sārtums. Pēc noskalošanas turpina ar toniku, serumu.

Kiehl’s Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance maska 100ml 42,90

Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask- maska ar botānisko hibisku, un ingveru, kas nakts laikā izcili mitrinās, mīkstinās, un nostiprinās mūsu ādu kamēr mēs guļam. Lieto līdz 5x nedēļā uz nakti krēma vietā(biezākā slānī), turklāt iesaka lietot kopā ar Midnight Recovery Concentrate

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Maska 100ml 56,90

DĀVANA

Iegādājoties Kiehl’s produktus vērtībā virs 75 EUR, dāvanā 3 deluxe izmēra produktu miniatūras. Dāvanu skaits ierobežots, vienam klientam – viena dāvana par pirkumu.