KERASTASE GENESIS - SAGLABĀ SAVUS MATUS

Strādā, spēlē, skalo, atkārto. Tu esi atkarīga no uzņemtā dzīves tempa, pārņemta ar ikdienas izaicinājumiem. Tas viss ir aizraujoši līdz brīdim, kad stress sāk ietekmēt tavus matus. Sasummējot dinamisko dzīvesveidu ar ārējās vides faktoriem un hormonālām izmaiņām, tu pamazām iegūsti aizvien acīmredzamāku rezultātu. Izkritušie mati sāk aizvien biežāk parādīties uz drēbēm, dušā, matu sukā, tie seko tev it visur, kur dodies.

MATU PRETIZKRIŠANAS LĪDZEKLIS JAUNAJAI PAAUDZEI

Šobrīd t.s. milleniāļu paaudzei Nr.1 matu problēma nav ierastais sausums vai bojājumi. Tā ir matu izkrišana. Taču tradicionālie matu izkrišanas līdzekļi veido tikai 8% tirgus. Kad jaunas sievietes meklē šāda veida produktus, tās parasti atrod medicīnas līdzekļus, kas galvenokārt paredzēti vīriešiem. Nav neviena matu pret izkrišanas līdzekļa sievietēm, kas asociētos ar skaistumu un efektivitāti. Līdz šim.  Tagad Kérastase ir gatava piedāvāt savu risinājumu šai problēmai.

Tas, ko vēlas jaunas sievietes, ir skaistumkopšanas līdzeklis – ar patīkamu faktūru un smaržu. Visu to, ko viņas ir radušas saņemt no matu kopšanas līdzekļiem, tikai ar efektīvu matu pretizkrišanas funkciju. Viņas vēlas atrisināt matu izkrišanas problēmu ar greznu, izsmalcinātu, holistisku un zinātniski pamatotu sistēmu. Kérastase ir saklausījusi šīs vēlmes un radījusi mūsdienīgu risinājumu matu izkrišanas problēmai.

KĀPĒC MATI IZKRĪT?

Kerastase ir identificējusi divus iemeslus, kadeļ sievietēm ir šī problēma. Tas notiek vai nu tādēļ, ka matu sakne ir novājināta no iekšpuses, liekot šķipsnām atbrīvoties, vai tie sāk lūst ārējo stresoru vai matu kopšanas īpatnību dēļ. Abi šie.  faktori samazina šķipsnu skaitu un devitalizē matus.

Matu izkrišana no saknēm. Matu izkrišanu izraisa gan bioloģiskie faktori, kā piemēram, iekšējais emocionālais stress un hormonālās izmaiņas, gan uztura paradumi un dzīvesveids. Tas viss ietekmē matu pašā saknē, mats pakāpeniski atdalās no galvas ādas un izkrīt dušā, darbavietā vai automašīnā.

Matu izkrišana lūšanas dēļ. Ārējie vides faktori, kā piemēram, karsts matu fēns vai vides piesārņojums var izraisīt matu šķiedras pavājināšanos. Mati lūst pa vidu, pamazām izveidojot plānākus un vājākus matus kopumā. Salūzušais mats joprojām turpina augt, taču, turpinoties ārējo faktoru iedarbībai, var izraisīt iekaisumu arī mata folikulā.

Vides un dzīvesveida ietekme

Stress. Ādas jutīgumu ietekmē vairāki faktori: slikts miegs, garastāvoklis, darbs vai eksāmeni, padarot galvas ādu mazāk aizsargātu pret iespējamiem mikroiekaisumiem.

Hormonalās izmaiņas. Hormonālas izmaiņas var izjaukt šūnu vielmaiņas ierasto līdzsvaru, izraisot nevēlamas izmaiņas arī matu atjaunošanās procesā.

Uzturs. Nepilnvērtīgs uzturs vai noteiktu vitamīnu vai uztura bagātinātāju pārlieka lietošana var izraisīt matu izkrišanu.

Matu veidošanas līdzekļi. Matu žāvēšana izraisa sausumu un vājina mata stiebru, veicinot matu lūšanu un plānāku matu sajūtu.  

Laikapstākļi un ārējā vide. Ārējie sezonālie un vides faktori, kā piemēram, vides piesārņojums, vējš un UV stari var veicināt nevēlamas izmaiņas matu augšanas ciklā.

GENESIS – PIRMĀ DUĀLAS IEDARBĪBAS MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻU LĪNIJA, KAS MAZINA MATU IZKRIŠANU. NOVĀJINĀTIEM, UZ IZKRIŠANU TENDĒTIEM MATIEM

Genesis piedāvā revolucionāru risinājumu matu izkrišanas problēmai, saglabājot iespēju palutināt sevi ar īpašu matu rituālu. Jaunā Kérastase matu kopšanas līnija ir luksusa formula, kurā ievietotas spēcinošās sastāvdaļas. Genesis produkti ne tikai samazina matu izkrišanu, bet arī novērš abus matu izkrišanas problēmas cēloņus: matu lūšanu un matu sakņu novājināšanos. Iesaistot frizierus, uztura speciālistus un dermatologus, Kérastase zīmols ir izveidojis uzlabotu matu kopšanas līdzekli, kas vienlīdz labi iedarbosies gan salona apmeklējuma laikā, gan regulāri to lietojot mājas apstākļos. Tāpat kā ar visiem citiem Kérastase rituāliem, darbības ar Genesis arī ir juteklīgas un patīkamas – tas ir sevis kopšanas mirklis, kas rada labsajūtu un uzlabo matu veselību kopumā. Veselīgi mirdzošie mati noteikti uzlabos garastāvokli arī to īpašniecei.

 

Kerastase Genesis MATUS MITRINOŠS UN NOSTIPRINOŠS ŠAMPŪNS, 250 ml 25,-
Kerastase Genesis MATUS STIPRINOŠS SERUMS IKDIENAS LIETOŠANAI, 90 ml 63,-
Kerastase Genesis MATUS NOSTIPRINOŠS KONDICIONIERIS, 200 ml 35,-

 

Kerastase Genesis NOSTIPRINOŠS MATU PRETIZKRIŠANAS LIDZEKLIS AKŪTIEM MATU IZKRIŠANAS GADĪJUMIEM, 10 x 6ml 63,-
Kerastase Genesis MATUS NOSTIPRINOŠA, INTENSIVAS IEDARBIBAS MASKA, 200 ml 45,-
Kerastase Genesis MATUS NOSTIPRINOŠS AIZSARGAJOŠS FLUIDS, 150 ml 33,-

 

PILNĪGAIS MATU PRETIZKRIŠANAS KOMPLEKSS

Genesis izmanto aktīvo vielu labās īpašības, lai radītu īpašu matu kopšanas līdzekli ar pretizkrišanas efektu, kas vienlīdz labi nodrošinās skaistus matus gan salona apmeklējuma laikā, gan to lietojot mājas apstākļos.

Ēdelveisa dabīgās šūnas. Mitrina un pasargā matus pat no ekstremālākajiem apstākļiem, novēršot šķiedru bojājumus un samazinot to lūšanu.

Ingvera sakne. Palīdz izveidot veselīgus, elastīgus matus un saglabāt veselīgu galvas ādu.

Amineksils 1.5%. Sākotnēji izstrādāta kā efektīvs līdzeklis hipertensīvu traucējumu novēršanai, šī molekula spēj aizkavēt enzīmu, kas iesaistīts ciešu krustenisko saišu veidošanā kolagēnā perifolikulārā dermas apvalkā un ir galvenais matu izkrišanas cēlonis.

L’Oréal pētnieki kopā ar citiem zinātniekiem izstrādāja atbilstošu molekulu, kas saglabāja kolagēna aizkavēšanu bez antihipertensīvās iedarbības. Amineksils tādējādi ir kļuvis par pirmo ar matu pretizkrišanas kosmētiskajiem līdzekļiem saistīto  molekulu. Kā būtiskākā Genesis sastāvdaļa, tā saglabā veselīgās uzturvielas galvas ādā, nodrošinot matu saknes apvalka nostiprināšanu un samazinot matu izkrišanas saknē risku.

SAJŪTU LUTINĀŠANA

Jaunās paaudzes pretizkrišanas līdzekļi nāk komplektā ar maņas uzrunājosu, pašreizējo laikmetu raksturojosu aromātu. Genesis piedāvā salonu iedvesmotu skaistumkopšanas elementu matu pretizkrišanas  risinājumiem mūsdienu sievietēm, kuras pieprasa jutekliski baudāmu matu kopšanas procedūru. Genesis līnija ir tieši tāda, kādu tu varētu vēlēties izbaudīt –  greznas faktūras, bagātīgas putas un pacilājoši aromāti –  tikai ar papildu priekšrocību, ko sniedz pret matu izkrišanu saistītas sastāvdaļas.

Zīmolam raksturīgais aromāts ir būtiska jebkura Kérastase matu rituāla sastāvdaļa.

Jaunajai produktu līnijai Genesis mēs esam radījuši svaigu, aktīvu aromātu, kura izveidi iedvesmojusi daudziem mūsdienu odekoloniem raksturīgā  pozitīvās attieksmes enerģētika. Citrusaugļi un saulē nogatavināts bergamots, kurus papildina aromātisku augu un ziedu pieskāriens –  tas viss kopā rada pacilājošu smaržas buķeti. Pilns jaunības un pozitīvisma, Genesis apliecina mūsdienu dinamiskā dzīvesveida sparu.

Bergamote Deliziosa eļļas ekstrakta elementi – rosinoši svaigā Genesis aromata pamats. Genesis aromāta radītāja ir pasaulslavenā parfimēre Calice Becker. Viņas jutīgā oža jau kopš 1990. gada turpina pārsteigt ar savu spēju uztvert aromātu nianses, kas rodas dabas un izsmalcinātības krustpunktos, un ir palīdzējusi izveidot daudzas ikoniskas luksusa klases smaržas.