Jaunums - Kérastase Blond Absolu Cicaextreme

BLOND ABSOLU CICAEXTREME – INTENSĪVI ATJAUNOJOŠA MATU KOPŠANAS LĪNIJA ĪPAŠI PRASĪGIEM BALINĀTIEM MATIEM.

gadā Kérastase papildina leģendāro Blond Absolu līniju blondu matu kopšanai ar jaunumiem – Cicaextreme līnijas produktiem, kas piemēroti īpaši prasīgiem balinātiem matiem, un Cicanuit serumu, lai parūpētos par blondiem matiem arī nakts laikā.

Blond Absolu Cicaextreme piedāvā īpaši iedarbīgu matu kopšanas programmu blondiem matiem, kas ir novājināti pēc balināšanas. Intensīva kopšana ir apvienota jutekliskā rituālā, lai mitrinātu, nostiprinātu un atjaunotu balinātus matus.

Līdzekļi bagātināti ar mazām un lielām hialuronskābēs molekulām, kā arī ēdelveisa eļļu, kas dziļi iekļūst matu šķiedrās, nodrošinot to intensīvu mitrināšanu, atjaunojot dabīgo elastību un izturību. Tādejādi balinātie mati saglabā maigumu, koptu izskatu un ik dienas tiek pasargāti no bojājumiem.

HIALURONSKĀBES DUO

Matu šķiedras tiek atjaunotas un secinatas, uzlabojot to virsmu, turklāt, lielas un mazas hialuronskābes molekulas spēj iedarboties dziļāk, piešķirot matu šķiedrām apjomu.

ĒDELVEISA EĻĻA

Bagātīgi barojošā ēdelveisa eļļa, pateicoties izteiktām antioksidatīvām īpašībām, aizsargā matu šķiedras un padara tās maigākas.

Blond Absolu Cicaextreme piedāvā 3 līdzekļus matu kopšanai mājas apstākļos, kā arī juteklisku, intensīvi kopjošu salona rituālu.

Līdzīgi citiem Kérastase rituāliem, Blond Absolu Cicaextreme, ne tikai uzlabo matu stāvokli, bet arī sniedz labsajūtu. Maigi, mirdzoši blondi mati – lieliskam noskaņojumam!

Blond Absolu Cicaextreme intensīvi mitrinošs krēmveida šampūns, 250ml 25,-

Bagātīgais krēmveida šampūns, saskaroties ar matiem pārvēršas vieglās putās un palīdz tos attīrīt neberzējot. Sastāvs intensīvi mitrina matus no saknēm līdz pat galiem, atjaunojot, aizsargājot un padarot matu šķiedras spēcīgākas.

Blond Absolu Cicaextreme maska intensīvai balinātu matu kopšanai, 200ml 45,-

 

Šī želejveida maska dziļi nostiprina matu šķiedru struktūru, palīdzot atjaunot matus pēc balināšanas. Hialuronskābe apvienojuma ar ēdelveisa eļļu, palielina matu  izturību, nākotē novēršot to lūšanu un šķel

šanos, kā arī palīdz sakļaut vaļējās kutikulas zvīņas, vienmērīgākam, veselīgākam matu izskatam.

Mati izskatās atjaunoti, spēcīgāki, spīdīgāki un gludāki visā to garumā.

Blond Absolu Cicaextreme eļļa blondu matu kopšanai, 100ml 42,-

Koncentrētā eļļa intensīvi rūpējas par jebkura tipa blondiem matiem. Tā palīdz nogludināt matu kutikulas, samazina galu šķelšanos un nodrošina termisko izsardzību līdz 230°C. Mati acumirklī izskatās spēcīgāki un spīdīgāki. Šis ir neaizvietojams līdzeklis ikkatrai blondīnei.

Blond Absolu Cicaextreme Serums 90ml 58,40

BLOND ABSOLU CICANUIT NAKTS SERUMS AR HIALURONSKĀBI – MĒS PARŪPĒSIES PAR BLONDAJIEM MATIEM. PAT MIEGĀ.

Serum Cicanuit nodrošina intensīvu atjaunošanu  jebkura tipa blondiem un balinātiem matiem. Serums palīdz novērst matu balināšanas laikā iegūtos bojājumus un ievērojami samazina matu galu šķelšanos. Radīts lietošanai pirms naktsmiera, šis serums dziļi iekļūst matu škiedrās un atjauno tās. Šo serumu, kas bagātināts ar hialuronskābi un ēdelveisa ziedu eļļu, no rīta nav jāizskalo.

Seruma krēmīgā želejas tekstūra arī nakts laikā aizsargā matus no berzes pret spilvenu, sašķeltiem galiem un lūšanas, padarot tos skaistākus un spēcīgākus no rīta. Vieglā konsistence ātri iesūksies matos, savukārt, izsmalcinātais, plaukstošu orhideju aromāts, papildināts ar dzirkstošām citrusa notīm, sniegs  juteklisku baudu.

Mostieties ar veselīgākiem, mīkstākiem un spēcīgākiem blondiem matiem.