Karl Lagerfeld x Steampod

L`Oreal Professionnel Paris sadarbībā ar Karl Lagerfeld modes namu piedāvā jaunu inovatīvu matu veidošanas pieredzi – Steampod matu veidotāju, kurš ieveido matus ar tvaika spēku, padarot matus gludus un viendabīgus, izmantojot 2x zemāku temperatūru nekā parasts veidotājs. Lielisks rezultāts un par 78 % mazāk  bojāti mati.
Šis produkts, kas pieejams  ierobežotā daudzumā, apvieno  L’Oreal Professionnel Paris un Karla Lāgerfelda stilu un avangardisko garu. Jaunais, izteiksmīgi melnais Steampod 3.0 ir ne tikai plānāks un vieglāks,  bet tajā ir arī integrēta tvertne  ūdenim, rotējošs vads un  iebūvēta suka. Komplektā iekļauta  siltumizturīga mākslīgās ādas  somiņa vieglākai pārvadāšanai. Iegādājoties taisnotāju, dāvanā – matu kopšanas līdzeklis un futrālis. Dāvanu skaits ierobežots.

 

Zīmola DNS

KARL LAGERFELD modes nams joprojām seko tā dibinātāja, Karla Lāgerfelda unikālajam redzējumam un estētiskajam dizainam, kas piesātinās ar mūsdienīgu skatījumu un iedvesmu nākotnei.

Zīmola DNS visdziļākajā būtībā ir ierakstīta  mākslinieka neizmērojami plašā pieredze,  un zīmols iemieso viņa aizrautību, intuīciju  un neizsmeļamo radošumu.

KARL LAGERFELD raksturīgā estētika  apvieno parīziešu klasiku, roka eleganci  un individuāli pielāgotus siluetus. Zīmola  portfeļa visiem pieejamās un kārdinošās  kolekcijas ietver «valkāšanai gatavus»  apģērbus sievietēm, vīriešiem un bērniem,  kā arī somas, nelielus ādas izstrādājumus,  saulesbrilles, apavus, smaržas un sveces.  Pateicoties klientu uzticībai, KARL LAGERFELD ir vairāk nekā 200 sava zīmola  veikali visā pasaulē, galvenokārt Parīzē,  Londonā, Minhenē, Maskavā, Ņujorkā,  Dubaijā un Šanhajā. Zīmols piesaista  patērētājus arī ar augstākās kvalitātes  vairumtirdzniecības izplatīšanas tīkla  starpniecību Eiropā, Vidējos Austrumos un  Āzijā. Globālais veikals vietnē KARL.COM ir  pieejams 96 valstīs.

 

L`Oreal Professionnel

Pateicoties nemirstošajam pionieru garam, Parīzē tika radīts L`Oreal Professionnel , kas laika gaitā radīja visu frizieriem nepieciešamo. Sākot ar tehniskajiem produktiem: pirmo  matu krāsu un pirmajiem aukstajiem  ilgviļņiem. Šis mantojums padarīja mūs par  uzticamu profesionāļu kopienas zīmolu.

SteamPod ir jaunākais L’Oreal Professionnel  Paris produkts, kas iekļauts gadsimtu ilgajā  pārsteidzošo inovāciju klāstā.

SteamPod tika radīts Parīzē sadarbībā ar  profesionāliem frizieriem un ienāca tirgū  2012. gadā. Tas uzreiz kļuva par pieprasītāko  augsto tehnoloģiju matu veidotāju. Kāpēc?  SteamPod ir pirmais* matu veidotājs, kas  iztaisno vai ieveido jebkura tipa matus 2x  ātrāk, padarot tos 2x gludākus** un par 78 %  mazāk bojājot matus***, salīdzinot ar jebkuru  citu matu veidotāju.

Tvaika  iedvesmots

Šie divi ikoniskie zīmoli, kurus vieno  Parīze, iedvesmojās no unikālā parīziešu  stila, ko raksturo viegla elegance un  nekaunīgs asums. Steampod piešķir matiem daudzveidību,  padarot tos lokainus, viļņainus vai taisnus, vienmēr saglabājot  matu veselību. Sekojot idejai «mati  kustībā», produkts iemieso franču  stila daudzšķautņaino būtību, nevis  popularizē pieeju «viens der visiem».

INTEGRĒTA TVERTNE ŪDENIM

Ieveidojiet matus ar tvaika  spēku: par 78 % mazāk  bojāti mati.* Vienreiz uzpildot  integrēto ūdens tvertni, ir iespējams ieveidot 192  metrus matu.

PASTĀVĪGA TVAIKA  PLŪSMA

Pastāvīga tvaika plūsma un  iebūvētā suka padara matus  viendabīgus un 2x gludākus.  2x ātrāka* ieveidošana. Labāks rezultāts pat par  50 C° zemākā temperatūrā,  salīdzinot ar parastu

ROTĒJOŠS VADS

Rotējošais vads ļauj bez  aizķeršanās ieveidot lokas  un piešķir jūsu matiem  daudzveidīgu izskatu –  iegūstiet tādus matus, kādus  vēlaties, sākot no viļņainiem  līdz pilnīgi taisniem.

L`Oreal Preofessionnel matu taisnotājs ar tvaiku, melns 290,-

L`Oreal Preofessionnel matu taisnotājs ar tvaiku,balts 280,-

Iegādājoties taisnotāju, dāvanā – matu kopšanas līdzeklis un futrālis. Dāvanu skaits ierobežots.

Iegādājies kosmētikas preces attālināti! Raksti uz klientuinfo@stockmann.com vai WhatsApp +371 24662217 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar izvēlēto piegādes veidu. Preces ir iespējams saņemt klientu apkalpošanas punktā veikala 1.stāvā, izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus. Norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas ar pārskaitījumu vai preces saņemšanas brīdī veikalā. Precizējošu informāciju iespējams saņemt, zvanot +371 67071222. Preces pasūtījumam jābūt veiktam rakstiski.