Karl City kolekcija - pastaiga smaržu pasaulē

Sekojot aromātu Paris – 21 rue Saint-Guillaume un New York – Mercer Street pēdās, zīmols KARL LAGERFELD turpina apceļot modes dizainera mīļākās vietas ar diviem jauniem aromātiem: TOKYO – SHIBUYA parfimērijas ūdeni sievietēm un HAMBURG – ALSTER / tualetes ūdeni vīriešiem.

KARL – PILSĒTAS POTENCIĀLS

Mēs zinām, ka viņš ir vācietis, taču viņš tik ļoti atgādina parīzieti. Viņa mājas vienlaikus ir dažādos platuma grādos. Senžermēnas-de-Prē elegance, Ņujorkas vai Tokijas metropoles enerģija un spēks, Hamburgas romantiskā dvēsele… Karls Lāgerfelds bija modes dizainers un ceļotājs, vīrs, kurš sapņo par pasauli, lai labāk uzņemtu tās iespaidus. Dažādu pilsētu noskaņa, krāsas un mūzika ir atstājušas paliekošu iespaidu uz viņa daudzšķautņaino darbu. To nav iespējams reducēt tikai līdz apģērbam, lai cik plašas būtu Lāgerfelda modes kolekcijas.

Paris – 21 rue Saint-Guillaume ir stāsts par Karla Lāgerfelda radošajām saknēm un studijas garu. 

New York – Mercer Street iemieso Soho māksliniecisko ietekmi un Manhetenas centra kūsājošo enerģiju.

Odiseja turpinās TOKIJĀ, ŠIBUJAS rajonā, un HAMBURGĀ, ALSTERĀ. Futūristisko Āzijas metropoli, kura palēnām atklāj savu patieso dabu, nomaina bērnības mājas. Tieši tur, vēl pirms Parīzes, jaunais Karls Lāgerfelds spēra pirmos soļus savā radošajā ceļā.

Karla smaržu pastaigas nākamo pieturpunktu ir radījusi parfimēre Emīlija Kopermane (Symrise). Iepriekš viņa ir veidojusi aromātus Karl Lagerfeld Kapsule un Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher.  

 

TOKYO – SHIBUYA

DINAMISKS CEĻAMĒRĶIS
Stacija, rajons, apkaime. Strauji augošais un enerģiskais Šibujas rajons ir gluži kā atsevišķa planēta. Šajā zaļajā oāzē jeb pilsētas plaušās, kārtojoties vertikālām līnijām, Šibujas krustojums piesaista Tokijas jauniešus, kuri izrāda savu drosmīgo, īpaši radošo stilu. Šī modes ekspresija vienmēr ir fascinējusi Karlu Lāgerfeldu. Kad iestājas nakts, slaidos torņu siluetus nomaina pulsējošas neona gaismas. Turpat netālu mierpilnajā Jojogi parkā vējā šūpojas ķiršu zari. Japānas sajūsmināts, Karls Lāgerfelds apspēlēja šo dualitāti, kur pilsētas augstceltnes sastop nebeidzamu dabas skaistumu. 

GRACIOZS UN KONTRASTIEM BAGĀTS SIEVIŠĶĪGS AROMĀTS
Pretmetu alķīmija – tā parfimēre Emīlija Kopermane ir iemiesojusi Šibujas rajonu parfimērijas ūdenī: “Es centos uztvert neticamo paradoksu starp jaunas japānietes jautro un ekstravaganto izskatu un atturīgo attieksmi”. Simboliska ziedu buķete ar peoniju, rozi, magnoliju un ķiršu ziediem atklāj savu smalko dabu, sastopoties ar enerģisko, dzirkstošo sudači – nelielu Japānas citrusaugli – un rabarberu. Pamata notīs ciedrs uzjundī mierīgos ambras un baltā muskusa akordus, liegi savijoties siltiem un aukstiem toņiem. Kopā tie veido spilgtu, sievišķīgu smaržu ar drosmīgiem kontrastiem. 

Karl TOKYO-SHIBUYA EdP 60ml 36,- / EdP 100ml 50,-

 

HAMBURG – ALSTER

ATGRIEŠANĀS PIE SAKNĒM
Vislabāk Hamburgu definēt Karlam Lāgerfeldam izdevās ar šiem vārdiem, kuri nešaubīgi nāca no sirds: “Migla, vējš, skats uz Elbu caur aizkariem un kuģu taures”. Modes dizainera bērnība pagāja šajā vējainajā Vācijas pilsētā starp Elbu un Alsteru, divām upēm, kuras saplūst ezerā. Tur meklējamas Lāgerfelda radošuma saknes. Vēlāk viņš kļuva par īpašnieku vienai no skaistākajām Hamburgas ēkām, kas celta 20. gadsimta 20. gados kalnainajā Blankenēzes dzīvojamajā rajonā. 

SPĒCĪGS, KRISTĀLDZIDRS, VĪRIŠĶĪGS AROMĀTS
Viss ūdens majestātiskais spēks. Mandarīna ledainā dvesma ar enerģisko piparmētru atgādina vēja un upju svaigumu. Pēc tam frēzijas, salvijas un lavandas aromātiskās notis atveras uz sūnu, koksnes un maiga muskusa pamata. Emīlija Kopermane ļoti precīzi ir uztvērusi Hamburgas ūdeņu šarmu un pārvērtusi to “kristāldzidrā starojumā”, kas dominē šajā aromātā. “Es vēlējos iedzīvināt bezgalīgi vīrišķīgu svaigumu un nerimstošo spriedzi starp mandarīnu, piparmētru un valdzinošām gaišās koksnes pamatnotīm,” viņa stāsta. 

 

Karl HAMBURG-ALSTER EdT 60ml 36,- / 100ml 50,-

Atklāj jaunos Karl aromātus u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.