JŪRA NOTVERTA PUDELĒ

ACQUA DI GIÒ pudele iekapsulē pašu jūras būtību. Ar savu sāļo aromātu ACQUA DI GIÒ kopš tās radīšanas ir bijis parfimērijas pionieris, uzburot viļņa svaigumu. ACQUA DI GIÒ raksturo tā ikoniskās jūras notis — maisījums, kas padarījis aromātu par vīriešu parfimērijas klasiku. Intensīvu svaigumu rada bergamote un neroli, savukārt koksnes notis, ko iemieso ciedra koks un pačūlija, rada ACQUA DI GIÒ vīrišķo spēku. Atsaucoties uz saules sasildītu, ar sālsūdeni pārklātu ādu, aromāts apvieno ūdeni un gaismu. Tas iemieso pacilājošu spēku un apzinātu vīrišķību.

Ikoniskā ACQUA DI GIÒ pudele arī izraisa spēku un vienkāršību. Giorgio Armani pudeles arhitektoniskais dizains kontrastē ar tīrām līnijām un noapaļotām malām. Tās caurspīdīgais izskats atgādina trauku, kas veidots no viļņiem un slīpēts ar smiltīm.

Ar Giorgio Armani apņemšanos aizsargāt planētu, ACQUA DI GIÒ aromāti uzsāka ilgtspējības ceļojumu. 2022. gadā šī apņemšanās ir iemiesota ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM debijā — aromātam, kas radīts ar cieņu pret vidi. Šī jaunā aromātiskā un spožā ACQUA DI GIÒ interpretācija tiek piedāvāta atkārtoti uzpildāmā pudelē, kas paredzēta ilgstošai lietošanai. Līdztekus tam Armani beauty atbalsta virkni meža saglabāšanas programmu visā pasaulē, kas kopā veido vairāk nekā 15 000 hektāru saglabātā meža. Kopumā šīs darbības nozīmē, ka ACQUA DI GIÒ EAU DE PARFUM panāk oglekļa neitralitāti.

ACQUA DI GIÒ — mūžīga ikona, kas raugās nākotnē..