Jaunums Latvijā - TOM FORD

Dekoratīvās kosmētikas jaunumi u/v Stockmann

FILOZOFIJA
Tom Ford dekoratīvo kosmētiku un ādas kopšanu uzskata par spēcīgiem sievietes transformācijas ieročiem. Tie spēj pārvērst parastu sievieti greznā un maksimāli iedvesmojošā būtnē. Viņa vīzija ir, ka ikviena sieviete, neatkarīgi no gadu skaita vai sejas vaibstiem, var radīt pilnīgi pabeigtu tēlu, kas ļautu izcelt viņas individuālo skaistumu un liktu iekšēji starot.
Intīmajā Tom Ford pasaulē starojoša āda un nevainojams sejas tonis ir ļoti svarīgi papildinājumi greznai un krāšņai krāsu paletei. TOM FORD BEAUTY kolekcijā iekļauti Ford pamata produkti, lai radītu enerģijas pilnu un starojošu ādu, kā arī akcentētu un modelētu seju pirms krāsu lietošanas. 
Tom Ford ir absolūti pārliecināts, ka precīzi izvēlēts grima stils – pieklusināts un elegants vai nekautrīgi glamūrs, ļauj sievietei pilnībā izpaust savu personību. Tas ir patiess viņas noskaņojuma atspoguļojums un oda noteiktā perioda laika garam. 

TOM FORD LŪPU KRĀSA
Tom Ford personīgā klasisko lūpu krāsu toņu palete. No dabiska nude toņa līdz liesmojoši sarkanam un tumši brūnam, katrs tonis ir Ford modernais ideāls par būtiskākajiem grima toņiem. Retas un eksotiskas sastāvdaļas, tostarp sojas sēklu ekstrakts, Brazīlijas murumuru sviests un kumelīšu ziedu eļļa, rada īpaši krēmīgu tekstūru, kas klājas neticami gludi. Īpaši apstrādātie krāsas pigmenti veido piesātinātu toni, kas ideāli līdzsvaro mirdzumu un nevainojamu rezultātu.

TOM FORD
Lip Color 
53,24 €

Tom Ford
Black Orchid 
105,27 €

Private Blend Neroli
Portofino EDP 
256,52 € / 50 ml